RÜYADA İPLİK GÖRMEK

Rüyada iplik görmek, rüya sahibinin uğraşı ve mücadelesi ile tabir edilmektedir. Rüyasında iplik gören kişi, hayatta hep iyi şeylerin peşindedir ve dünya işlerinin ve dünya malının peşinden koşarken yönünü kıbleden hiç ayırmaz şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi kazancı konusunda çok titizlenen, hak etmedi bir kuruşa dahi tenezzül etmeyen kişi olarak değerlendirilir. Bu rüya, kişinin geçim derdi olmayacağına ve ailesini en iyi şekilde yaşatacağına işaret eder.

Rüyada İplik Görmenin Anlamları

Rüyada iğne iplik görmek, gören kişinin hoyrat yaşantısının düzelmesine ve daha derli toplu bir hayat yaşamasına işaret eder. Kişi ertelediği işleri tek tek gerçekleştirmeye başlayacak ve hayatını belli bir rutine oturtmayı başaracak demektir.

Rüyada iplik yumağı görmek, rüya sahibinin çözülmeye çalıştıkça daha karmaşık hale gelecek bazı sıkıntılarının olduğuna işaret eder. Rüya sahibi sorunların üzerine gittikçe sorunların daha da içinden çıkılmaz bir hal alacağı ve rüya sahibinin boyunu aşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada iplik sarmak, gören kişi çok iyi anlaştığı bir kişi ile düşman olacaktır. Rüya sahibinin bir zamanlar yediğinin, içtiğinin ayrı gitmediği bir kişi ile bozuşup, tüm gemileri yakacağı anlamına gelmektedir. Bu durumda rüya sahibi hem nankörlük etmiş hem de nankörlük görmüş olacak demektir.

Rüyada iplik sökmek, bazı kişilerle aradaki buzları eritmeye ve anlaşmazlık yaşanılan konularda fikir birliği ederek, el sıkışmaya işaret eder. Rüya sahibi için büyük sıkıntı ve dert olan bu durum tamamen çözülecek ve rüya sahibi de huzur bulacak demektir.

Rüyada iplik kesmek, gören kişi ilk önce güle oynayan bir iş yapacak sonra da bu işten vazgeçecek ve bu defa da gerçekleşmesin diye uğraş verecek şeklinde yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.