RÜYADA İPEK BÖCEĞİ GÖRMEK

Rüyada ipek böceği görmek, iyi anlamlara gelmez ve hayır getirmeyecek rüyalardan biri olarak kabul edilir. Rüya sahibinin hayatının kötü ve olumsuz yönde ilerlemeye başlayacağına, güzel günlerine gölge düşeceğine, işlerine ve kazancına nazar değeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, fakirleşeceğine ve yokluğun ortasında kalacağına tabir edilir. Bu rüya arsız kişilere denk gelip, onlara uymaya, günahkar olup menfaat elde etmeye işaret eder. Rüyada ipek böceği görmek bazen de aydınlığa çıkmaya, feraha kavuşmaya, rahatlamaya yahut stres dolu süreci atlatmaya delalet eder. Evde görülen ipek böceği haneye girecek mala işaret eder.

Rüyada İpek Böceği Görmenin Anlamları

Rüyada ipek böceği kozası görmek, gelip geçici bir sıkıntıya işaret eder. Küçük ve önemsiz olmasına rağmen yine de rüya sahibini sıkıntıya sokacak, işinden geri kalmasına neden olacak ve eve kapanmasını gerektirecek bir probleme işaret etmektedir.

Rüyada ipek böceği yakalamak, gören kişi çok ezilip, çok eziyet çektiği işini terk edecek ve artık daha rahat, daha kolay ve daha güzel bir işe kavuşacak hem düşman çatlatacak hem de daha iyi bir maaşa ve daha iyi bir rütbeye kavuşacak demektir. Kişi, olması gereken ve hak ettiği yere gelecektir şeklinde yorumlanır.

Rüyada ipek böceği öldürmek, gören kişi ayağına kadar gelecek şansını ve kısmetini kendi eliyle tepecek, ne kaçırdığını fark ettiğinde çok geç olacak ve kişi, kafasını taştan taşa vuracaktır şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi ne kadar pişman olursa olsun sonrası nafiledir.

Rüyada ipek böceği ısırması, rüya sahibine zarar vermeye, onu kötülemeye ve karalamaya çalışan bir kimsenin varlığına işaret etmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.