RÜYADA İNCİ GÖRMEK

Rüyada inci görmek estetiğin ve zarafetin simgesidir. Rüya sahibi için inci gibi dizilmiş boy boy evlatlar anlamına gelir. Rüyada inci gören kişi tıpkı inci taneleri gibi gözünden yaş akmasına neden olacak haberler alacak demektir. Rüyada inci gören kişi mutlaka hayırlı bir haber alır ya da kendisi için çok hayırlı olacak ve hayatının kalan kısmı için de uğur getirecek bir olay yaşar. Rüyada inci görmek aynı zamanda mal varlığı ile telaffuz edilir. Rüya sahibinin büyük bir mal varlığının olacağına ve herkesin imreneceği bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada İnci Görmenin Anlamları

Rüyada inci almak, kültür zenginliğidir. Çok okumaya ve kültürlü olmaya, bu sayede de herkesin takdirini ve saygısını kazanmaya işaret eder.

Rüyada inci satmak, rüya sahibinin ahireti unutup, sadece dünya ve dünya malı için yaşamaya daldığına delalet eder. Rüya sahibi şükretmeyi unutmuş, sadece daha fazlasını elde etmek için yaşar olmuş diye tabir edilir.

Rüyada inci tanesi, bir erkek evlat sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada inci kolye takmak, gören kişinin beyaz atlı prensine kavuşacağına ve mutluluktan gözünün hiçbir şey görmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibi, dünyanın en mutlu insanı kendisiymiş gibi hissedecek demektir.

Rüyada inci küpe, rüya sahibinin çok sevineceği, heyecanlanacağı ve kendisini çok özel, çok değerli hissedeceği sözler işiteceği anlamına gelirken aynı zamanda da güzel haberler duymaya delalet eder.

Rüyada inci yüzük, helal ve hayırlı kazançtır. Rüya sahibi işlerini büyütecek ve yeni sermayeler elde edecek demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com