RÜYADA İĞDE AĞACI GÖRMEK

Rüyada iğde ağacı görmek, gören kişinin güzel huylu, uyumlu, misafirperver, anlayışlı ve iyi kalpli bir kişi olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin, iyiliği karşısında mahcup olan ve iyiliğe iyilikle cevap vermek isteyen birisi olacağına işaret eder. Aynı zamanda, namuslu, cömert ve eli açık insanlara ve kısmetin bol olduğu işlere yorumlanır.

Rüyada İğde Ağacı Görmenin Anlamları

Rüyada ceviz ağacı görmek, geçimsiz, huysuz ama sevimli bir kişiye işaret eder. Aynı zamanda, böyle bir insanla yapılacak işe yorumlanır.

Rüyada fındık ağacı görmek, zevkine, keyfine ve eğlenceye düşkün aynı zamanda kadir kıymet bilmez, hatır gönül bilmez ve eli sıkı olduğu için toplum tarafından sevilmeyen bir kişiye işaret eder.

Rüyada fıstık ağacı görmek, insan canlısı, eli açık ve yüzü güleç olduğu için toplum tarafından sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişiye işaret eder.

Rüyada kestane ağacı görmek, para babası, fakir fukara dostu, halden anlayan, cömert ve düşünceli bir kişiye ve kısa zamanda çıkılacak uzun bir yolculuğa işaret eder. Aynı zamanda, sözüne itibar edilen, mevki ve makam sahibi kişiye ve büyük bir zahmet altına girileceğine yorumlanır.

Rüyada erik ağacı görmek, yakalanılacak olan bir hastalığa, uzun sürecek tedaviye ve engelli birisine yorumlanır. Aynı zamanda, dünya çapında başarı sağlamış ve tıp dünyasında sözü geçen bir hekime ve bir profesöre işaret eder.

Rüyada elma ağacı görmek, hayırlı anlamlara gelmektedir. Toplum tarafından saygı duyulan, kendini Allah yoluna adamış ve hayırsever kişi olarak tabir edilir.

Rüyada şeftali ağacı görmek, halka yardım eden, akıllı ve cömert kişiye işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com