RÜYADA İFTİRAYA UĞRAMAK

Rüyada iftiraya uğramak, gören kişinin kötü haberler almasına, işlerde yaşanacak olan sıkıntıya, hastalığa, üzüntüye ve zorluk içine girmeye işaret eder. Rüya sahibi için hayırlı olan şeylerden geride kalmaya, bir süre üst üste gelecek musibetler yaşamaya ve kötü kişiler ile karşılaşmaya işaret eder. Bu kişiler nedeni ile rüya sahibi tehlikelere ve belalara da yakın olur demektir. Rüyada iftiraya uğramak, uğursuzluk ve kötü şans anlamına gelir. Rüya sahibinin iyi giden hayatı kem gözlere gelir, kötü dillere düşer ve bu nedenle de bu kişilerin olumsuz enerjisi sayesinde her şey alt üst olur ve hayatı kötü yönde seyretmeye başlar. Rüya sahibi bir süre mutsuz ve karamsar olur şeklinde yorumlanır.

Rüyada İftiraya Uğramanın Anlamları

Rüyada iftira atılması, gören kişinin kendisine iftira atıldığını görmesi hayırlara işaret eder. Hak yolunda güzel işler yapmaya ve makbul olmaya yorumlanır. Rüya sahibi vereceği bir sadaka ya da yapacağı bir yardım ile gönül sıkıntısından ve ağırlığından kurtulacak, kalbi esenlik ile dolacak demektir.

Rüyada iftira etmek, kötü düşüncelere ve kötü niyetlere, helal olmayan kazanca, doğru yoldan uzaklaşmaya, belalı kimselere bulaşmaya ve onlarla iş birliği yapmaya işaret eder.

Rüyada hırsızlıkla suçlanmak, gören kişi için, içine düşeceği zorluğa ve bu durumdan çıkmak için uzun bir uğraş vermesine tabir edilir. Rüya sahibi bir işten sorumlu tutulacak ve bu nedenle de toplum içinde adı kötü şekilde anılmaya başlayacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada haksızlık görmek, gören kişinin iyilik ve hayır bulmasına, kendisinden fayda göreceği insanlarla karşılaşmasına ve mutlu olmasına işaret eder. Fakat rüya sahibi, haksızlığı kendi yapıyorsa o halde, kasıt olmaksızın elini harama uzatır şeklinde tabir edilir.

Rüyada yalan söylemek, gören kişinin bilerek ve isteyerek bir günaha ortak olması anlamına gelirken bazen de ne yaptığını bilmeyen, saf kişilere işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com