RÜYADA İFLAS

Rüyada iflas görmek, gören kişinin rüyasına benzer şekilde tabir edilir ve gerçekten de maddi olarak zarar edeceği işlere gireceğine, sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapacağına, büyük umutlarla gireceği ihalelerden yana da hayal kırıklığı yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin çok çalışarak, emek vereceği ve günlerce uğruna uykusuz kalacağı ve yorgun olacağı projelerin ona fayda getirmeyeceğine işaret eder.

Rüyada İflas Görmenin Anlamları

Rüyada iflas etmek, gören kişinin dertleneceğine, çileye, zahmete ve meşakkate düşeceğine, rakiplerine yenileceğine, malından ve parasından olacağına, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına, bu nedenle düzeninin bozulacağına ve sahip olduklarının da elinden kayıp gideceğine işaret eder.

Rüyada iflas eden birini görmek, rüya sahibinin geçiminin zorlaşacağına, rızkının azalacağına, ticarette şansının düşeceğine, kısmetlerinin de kapanacağına tabir edilir. Rüya sahibi hayırsız kişilerle karşılaşacağına, yanlış işlere girecek, yokluk çekecek, bolluk içinde yaşarken deyim yerindeyse bir kuru lokmaya muhtaç kalacağına tabir edilir.

Rüyada şirketin iflas etmesi, gören kişinin gerek iş gerekse aile hayatındaki huzurunun, rahatının ve düzeninin bozulacağına, yaşamının olumsuz şekilde etkileneceğine, işlerinin aksi yönde ilerlemeye başlayacağına, emeklerinin boşa gideceğine, hayallerinin söneceğine, umutlarının da tükeneceğine işaret etmektedir.

Rüyada başka birinin iflas ettiğini görmek, hayırlı bir rüya olmadığı şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin fakirleşeceğine, işinden ve ekmeğinden olacağına, kirasını ve faturalarını ödeyemez duruma düşeceğine ve deyim yerindeyse düşmanlarını kendisine güldürecek hallere geleceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com