RÜYADA İDRAR GÖRMEK

Rüyada idrar görmek, pek hayra yorulmaz. Genel olarak ikili ilişkilerde yaşanan büyük sorunların habercisidir. Ayrıca alınacak olan kötü bir haber olarak da yorumlanabilir. Kişilerin aşk hayatında yaşayacakları bazı olumsuzluklar ve bu olumsuzluklar karşısında yaşanacak büyük acılar olarak ifade edilmektedir. Ayrıca rüyada görülen idrar büyük bir hastalığın habercisi olarak yorumlanır. Bu hastalık ya rüyayı gören kişi için haberdar edilir ya da bu kişinin yakın çevresi tarafından. Bu durumda dikkatli olmakta fayda vardır. Aynı zamanda rüyada görülen idrar şiddetli ve ağır bir kavgaya işaret etmektedir. Rüya sahibinin sevdikleri ile arasında yaşayacağı önemli bir gelişmeyi ve bunun sonucunda yaşanacak ciddi bir kavgayı ifade etmektedir.

Rüyada İdrar Görmenin Anlamları

Rüyada idrarını yapmak, kötülüğe ve şerre yorumlanır. Rüyada yapılan idrar kişinin haram yoldan mal elde edeceğine ve çeşitli kötülükler yapacağına işarettir. Yine rüyada görülen idrar haram işlenecek şekilde yapılan zinaya işaret eder. Rüyada idrarını yapmak hiçbir zaman hayra yorumlanmaz. Yapılan zinanın ortaya çıkacağına kişinin birçok yönden haram işleyeceğine ve bu durumda oldukça zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada idrarını tutmak, ve bu durumu sonuna kadar zorladığını görmek rüya sahibinin günlük hayatında yapmış olduğu işlerde izlediği yolun doğru bir yol olmadığına işarettir. Bu durumda rüya kişiye gönderilmiş bir uyarı niteliğindedir. Rüyasında idrarını tuttuğunu gören bir kimse aceleci ve umursamaz tavrından dolayı yapmış olduğu işlerdeki başarısızlığı ifade edilmektedir.

Rüyada idrarın çok akması, bir kişi idrarını yaptığı sırada çokça aktığını görürse bu rüya o kişi için hem hayra hem de hayırsızlığa yorulur. İdrarın çokça aktığının görülmesi kişinin malının ve rızkının bol olacağına maddi açıdan hiçbir zorluk çekilmeyeceğine işarettir. Aynı zamanda rüyada çokça aktığı görülen idrar kişinin içten içe bir malını kaybedeceğine ve uzun aramalar sonucunda dahi bulamayacağına işaret eder.

Rüyada kişinin bilmediği bir yerde idrarını yapması, bir kişinin rüyasında daha önce hiç gidip görmediği bir yere idrarını yaptığını görmesi yeni bir kısmete işaret etmektedir. Rüya o kişinin rüyasında idrarını yapmış olduğu ve bilmediği bölgeden bir kişi ile evleneceğine işarettir. Bu durumda kişinin bilmediği bir bölgeye doğru kısmetinin açıldığını ve kısmetinde bulunan kişi ile yakın zamanda tanışacağı söylenmektedir.

Rüyada kanlı idrar görmek, pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Evli bir kişi bu rüyayı görürse yakın zamanda yaşayacağı büyük bir sorundan sonra boşanacağı söylenir. Aynı zamanda eğer bu rüyayı gören kişi bekarsa kendisine mahrem olan bir kişiye fazlaca yakınlaşarak zina yapacağı bu nedenden dolayı büyük günaha gireceği anlamına gelir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.