RÜYADA İÇKİ İÇMEK

Rüyada içki içtiğini görmek, hiç çaba harcamadan ve yorulmadan hile ve kurnazlık ile kazanılmış haram olarak elinize geçecek mala ya da kazanca işaret eder. Rüyasında içki içtiğini gören kişinin hak yolundan ayrılmış olduğuna delalet eder. Rüyada içkiyi su ile karıştırıp içen kişi için birkaç şekilde yorumlanır. Bu kişinin helal olan malı kadar helal olmayan malı da var demektir ya da üzerinde birkaç kişinin hakkı olduğu bir malı olacaktır veya bir kadın aracılığıyla ele geçen ve sorunlara neden olacak malı olacaktır şeklinde yorumlanır. Rüyada içki akan bir nehir görmek rüyayı gören kişiyi çok büyük imtihanların beklediğine, içki akan nehirde yüzmek ise kişiyi bekleyen bu imtihanların hiç birinde başarı gösteremeyeceğine işaret eder.

 Rüyada İçki İçmek Sonra Pişman Olmak

Rüyada içki içtiği için pişman olmak, iyi olması düşünülerek yapılacak bir işin, gidilecek bir yerin ya da dahil olacak bir organizasyonun sonunda huzursuz, mutsuz ve memnuniyetsiz olmak anlamına gelir. Rüyada evde içki içmek sonra pişman olmak, kendini aile büyüklerine karşı mahcup olmaya ve onların yüzüne bakamayacak durumlara düşürmeye neden olacak şeyler yapmak demektir. Rüyada meyhanede içki içmek sonra pişman olmak, bir fırsatı doğru değerlendirememeye, bir sözün ya da hareketin dozunu aşmaya yani maksat dışına çıkmaya ve aslında keyif alınacakken kötü hallerde olmaya yorumlanır.

 Rüyada İçki İçmek İstemek

Rüyada içki içmek istemek ama içki bulamamak, yokluğunda zorluk, zahmet, hastalık ya da sefalet getirmeyecek bir olanaktan yararlanamamaktır. Rüyada camide içki içmek istemek, olmayacak bir yerde söylenecek bir söz nedeniyle başını belaya sokmaya, güvenliğini tehlikeye atmaya ve suçlu konumuna düşmeye alamet eder. Rüyada evde içki içmek istemek, kişiye hak olan bir hakkını kullanmak istemesi anlamına gelir.

Rüyada içki şişesi görmek, gidilen yolun yanlış olduğuna ve kişinin şu an içinde bulunduğu sıkıntının tamamen kendisinden, hatalarından ve yanlışlarından kaynaklandığını bildirir. Tüm uyarılara rağmen bildiğini okumakta ve gittiği yolu değiştirmemekte ısrarcı davranan rüya sahibinin gelecekte büyük pişmanlıklar duyacağına ancak hiçbir şeyi değiştiremeyeceğini, geçmişte yaptığı hataların bedelini çok ağır bir şekilde ödeyeceğini tabir eder. Büyük yanlışların, sayısız günahların da alameti olan rüya, yoldan çıkan bir hayatın kişiye ve sevdiklerine zarar vereceği konusunda uyarı olarak ele alınmalıdır. Zengin kimselerin, güçlerini kötüye kullanmaları halinde huzurlarının bir anda bozulacağını, kibirli hareketlerin sonucunda yalnız kalacaklarını da bildirir.

Rüyada Boş İçki Şişesi Görmek

Bir ayrılık sonrası yaşanacak buhranın işareti olan rüya, yakın geçmişte yapılan hataların sonucunda kişinin bugün çok acı çektiğini bildirir. Kötü alışkanlıklar içinde olunduğuna ve bu durumu değiştirmek için çaba harcamayan rüya sahibinin bir anda hayatının mahvoluşunu izlemek zorunda kalacağına tabir edilir. Boş içki şişesi günaha olan yatkınlığın, iman gücündeki zayıflığın ve kişinin manevi hayatına yatırım yapmamasından ötürü aşırı maddeci biri haline gelmesinin olumsuz sonuçlarını da işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.