RÜYADA İÇKİ GÖRMEK

Rüyada içki görmek, hiç çaba harcamadan ve yorulmadan kolayca, haram olarak kazanılacak paraya işaret eder. Görülen içkinin çeşidine ve rengine göre de değişiklik gösterebilir. Eğer berrak ve alkolsüz bir içki görüldüyse yakın zamanlarda mutluluğa ve huzura kavuşulacağına, şarapşampanya ve bunun gibi içkileri içmeden gören bir kadın ise asil bir kadın olduğuna, bir erkek ise asil ve soylu bir hanımı olabileceğine veya olduğuna işaret etmektedir. Alkollü içkiler genellikle kötüye yorumlanır. Rüyada içki akan bir nehir görmek rüyayı gören kişiyi çok büyük imtihanların beklediğine, içki akan nehirde yüzmek ise kişiyi bekleyen bu imtihanların hiç birinde başarı gösteremeyeceğine işaret eder.

Rüyada İçki Görmenin Anlamları

Rüyada içki şişesi görmek, rüya sahibinin eline birine yardım edebilecek kadar büyük bir paranın geçeceğine, sevdiği kişiye kavuşacağına ya da yakın çevrede kendisini seven insanlar tarafından yardım ya da iyilik göreceğine işaret eder.

Rüyada içki içmek, gören kişinin eline yakın bir zamanda haram mal veya para geçeceğine, büyük bir borcun altına gireceğine ya da büyük günahlar işleyeceğine delalet eder. Rüyada görülen içki bir kadehten içiliyorsa yine rüya sahibinin haram mal ya da para kazanacağına, kendisine ait olan bir mülkün elinden çıkabileceğine ayrıca kişinin ahmaklık ve cehaletine işaret eder. Rüyada rakı ya da su ile karıştırılmış bir içki içtiğini görmek kişinin eline bir kısmı haram bir kısmı helal olan bir paranın geçebileceği anlamına gelmektedir. Rüyada içki içerek sarhoş olduğunu görmek parayı, malı, mülkü dağıtıp israf edileceğine, dikkatli olunması ve harcamaların kısılması gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada içki içen birini görmek, hayra yorumlanmaktadır. İçkinin içildiği ortamda bulunduğunu gören ama içmeyen ya da sadece içki içen birini gören kimse; savaşıp şehit olmaya çağırılıyor şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada içki masası görmek yine bu şekilde yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com