RÜYADA İBLİS GÖRMEK

Rüyada iblis görmek, gören kişinin aldatılacağına, dolandırılacağına, iftiraya uğrayacağına, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına işaret eder. Uğursuzluk ve şanssızlık olarak tabir edilir. Rüya sahibinin arkasından dedikodusunu yapan, onu çirkin olayların içine çekmeye çalışan, adını kirletmenin, dolayısıyla da itibarını zedelemenin ve önünü tıkamanın planlarını yapan birilerinin varlığına işaret etmektedir.

Rüyada İblis Görmenin Anlamları

Rüyada iblis olduğunu görmek, gören kişinin egolarına ve nefsine yenileceğine, bu yüzden doğru yoldan ayrılacağına, hem günahkar olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine ve hak yolundan sapacağına işaret eder. Rüya sahibinin daha sonradan hatırlamak istemeyeceği bir takım yanlışlara düşeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada iblisten korkmak, gören kişinin gerçekten de insanların tekin olmayanlarından hep korktuğuna, onlardan uzak durmaya ve korunmaya özen gösterdiğine bu nedenle mümkün mertebe kendi halinde yaşamaya çalıştığına ve kimseye uymadığına işaret eder.

Rüyada iblisi dövmek, gören kişinin başarılarını ve mutluluğunu bir türlü hazmedemeyen kişilerden uzaklaşacağına, onları hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına böylece eskisinden de başarılı ve mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada iblisi yenmek, gören kişinin kötü duygu ve düşüncelerinden, hoş olmayan alışkanlıklarından ve günahlarından arınacağına, hak yolunu bulacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine ve de olgunlaşacağına işaret eder.

Rüyada iblis öldürmek, gören kişinin art niyetli oldukları kadar aymaz, arsız, yüzsüz ve de tehlikeli kişilerden yakasını kurtarmayı başaracağına bu sayede omuzlarından sanki büyük bir yük kalkmışçasına rahatlayacağına, hafifleyeceğine, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına işaret eder. Düşmanları ve rakipleri yenmenin yollarını ve fırsatlarını bulmaya yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com