RÜYADA HORTUM ÇIKTIĞINI GÖRMEK

Rüyada hortum çıktığını görmek, hayra işaret etmediği gibi, gören kişinin hayatında yaşanacak bir karmaşanın, hayali kurulan isteklerin bozguna uğramasının, planların ters dönmesinin işaretçisidir. Genel olarak olumsuzluklara yorumlanır ve uğursuzluk, şanssızlık olarak da tabir edilir. Hortum çıkması, kişinin felakete doğru sürükleneceği olayların bir kısmının başlangıcı olduğunu, adım adım kötü haberler geleceğine, kendi işini sürdürenler için iş yerine haciz gelmesi hırsızlık olayının söz konusu olması, mali değeri yüksek mal kayıpları anlamına gelmektedir. Mutsuzluğa, ilişkilerin bozulmasına, kişinin üzüntüden gözyaşı dökmesine ve hayatının bir anda alt üst olacağına işarettir. Hastalıklara, şifa aramaya, uzun sürecek kederli günlere de yorumlanır. Hortum çıktığını gören kişiler her açıdan zor günler geçirirler ve İslami olarak da kişinin bir sınava tabi tutulacağını, bu sınavdan başarıyla geçerse manevi anlamda güç kazanacağına işaret eder.

Rüyada Hortum Çıktığını Görmenin Anlamları

Rüyada hortum çıktığını görüp kaçmak, kötü gidişatı farkına varacak olan rüya sahibinin acilen önlemler almaya başlayacağına, hayatını riske atmak istemediği için çevresindeki insanlara da dikkat edeceğine işarettir. Başa gelen kötü olaylardan, felaket ya da kazalardan en az zararla çıkmak ve zor günleri daha kolay şekilde atlatmak anlamına gelir.

Rüyada hortum çıkıp kaybolduğunu görmek, kısa süren bir hortum görülmesi genellikle kazançta düşüş yaşamak anlamına gelmektedir. Aniden hastalanmak, maddi açıdan sıkıntıya düşmek ve sonrasında yavaş yavaş sıkıntıdan feraha çıkmak manasındadır. Rüyayı gören kişiyi sözleriyle bunaltacak bir tanıdığa da işaret eden rüya, başa gelen kötü bir olayın kişinin bakış açısında değişikliklere neden olacağına ve yanlış yollara sapan kimseler için bundan sonraki her adımlarına çok dikkat edeceklerine yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com