RÜYADA HIRSIZ GÖRMEK

Rüyada hırsız görmek, bazı sıkıntılı durumlarla karşılaşılacağına delalet eder. Bu durumlar bazen bir hastalık şeklinde olabileceği gibi bazende hoş olmayan olayların yaşanması şeklinde de yorumlanır. Bunun yanında rüyayı gören kişinin kesesinden yiyecek bu nedenle ona külfet olacak, maddi olarak yıpratacak ona zarar verecek bir insanın varlığına da işaret eder. Bu kişi, rüya sahibinin kıramayacağı aile halkından, komşulardan ya da arkadaşlardan biri olabilir. Rüyada hırsız görmek kurnazlıklarıyla sizi kandıracak biri şeklinde de tabir edilmektedir.  Rüyadaki hırsız bazı zamanlarda sizi kıskanan ve bu kıskançlığından dolayı etrafındaki kimselere sizinle ilgili aslı astarı olmayan şeyler söyleyen sivri dilli birine de yorumlanmaktadır. Çevrenizde hakkınızda kötü konuşan kimseler olabilir. Hırsız görmenin bir diğer rüya tabiri ise zina yapan kimsedir. Hırsız; zinaya bulaşabileceğiniz anlamında bir uyarı, nefsinize yenik düşerek günahlar işleyeceğinizin de habercisi olabilmektedir. Bir diğer taraftan hırsızın olumlu anlamları da bulunmaktadır. Uzaktan gelen bir misafiri ağırlayabilirsiniz veya evlenmek niyetinde iseniz yakın tarihte bir evlilik yapabilirsiniz. 

Rüyada Eve Hırsız Girmesi

Rüyanızda evinize hırsız girmiş ve onunla cebelleşmişseniz, içsel bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Sizi kıran veya kaygılandıran durumlarla karşılaşabileceğiniz gibi, bu kaygı ve üzüntüleri ortada sebep yokken kendiniz de yaratabilirsiniz. Eğer hırsız evinize girmiş ama eşyalarınızı çalmamışsa, evde yaşayanlardan birinin hastalık geçireceğine fakat iyileşeceğine yorumlanır. Bir başka tabire göre, hırsızın eşyalarınızı çalmadan kaçması, karşılaşacağınız bir sıkıntının daha başınıza gelmeden önleneceğine delalet eder. Hırsız veya hırsızlar rüyanızda size saldırdıktan sonra eşyalarınızın büyük bir kısmını alıp götürmüşse, değer verdiğiniz bir insanın başına gelen bir sıkıntıya ortak olarak onun için üzüleceğinize delalet eder. Rüyada eve hırsız girmesi, evinizde bekar bir kız var ise, kıza talip çıkacağına da yorumlanmaktadır. Evinizin soyulduğunu gördüyseniz, bazı sıkıntılar yaşadıktan sonra amaçlarınıza ulaşacaksınız anlamındadır. Kendinizin hırsız olduğunu gördüyseniz, işleriniz ters gidecek demektir. Hırsız kovalıyor ve yakalıyorsanız, hasımlarınıza galip geleceksinizdir. Rüyada hırsızı polise teslim etmişseniz, işlediğiniz bir davranışın yanlış olduğuna karar vererek pişmanlık duyacağınıza delalet eder.

Rüyada Hırsızın Ayak İzlerini Görmek

Yaşanacak kötü, tatsız ve olumsuz olayların başlangıcına bire bir şahit olmak demektir. İstemeden içinde bulunulacak bazı durumlardan etkilenmeye, günlerce üzerinde kafa yormaya ve bunu kendine baş ağrısı edinmeye yorumlanır.

Rüyada Hırsızlık Yapmak

Hırsızla bir olup ortaklaşa olarak eşya çalmak, eğer çalışıyorsanız kovulacağınıza yorumlanmaktadır. Bir diğer tabire göre de rüyada hırsızlık yapmak, rüya sahibinin işlerinin ters gideceğine delalet etmektedir. Başka bir tabire göre ise rüyada hırsızlık yapan kimsenin dostlarından ve yakınlarından kısmetler alacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi öğrenci ise, bu rüya öğrenim yaşamında gelecek başarılı günlerin habercisidir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.