RÜYADA HASTANE GÖRMEK

Rüyada hastane görmenin anlamı,  hayra yorulmaz. İş ve mevkiinin değişeceğine işarettir. Rüyada hastaneye girmek, işlemiş olunan günahların affedileceğine, fiziksel ya da ruhi açıdan gelişme kaydedileceğine delalet eder. Rüyada kendinin hastaneye girdiğini görmek, şehit olunacağına işarettir. Rüyada hastanede verilen yemeklerden yediğini görenin, sağlık durumunun bozulup hasta olacağını gösterir. Hastaneyi güzel, temiz süslü ve ferah şekilde görmek ise halkın işlerinin yolunda gittiğini gösterir.

Rüyada Hastane Görmenin Anlamları

Rüyada hastane koridoru görmek, endişeye, sıkıntıya düşeceğinize ve bundan kurtulmanın yollarını bulmaya çalışacağınıza işarettir. İnsanların üzüldüğü ve ağladığı bir hastane koridoru görmek, kötü bir gelişme ve üzüntüye meal verecek bir habere yorulur. Rüyada insanların sevinç ve keyif içinde olduğu bir hastane koridoru görmek yaşamındaki engellerin ve onu zorluklara düşüren sorunların kolaylıkla ve kısa süre içinde giderileceğine delalettir.

Rüyada hastane odası görmek, aydınlık, temiz, geniş ve ferah bir hastane odası, güzel ve kişinin menfaatine olacak büyük ve kalıcı olacak bazı değişimlerin yaşanacağı anlamına gelir. Rüyada kirli, havasız, karanlık ve küçük bir hastane odası görmek, kişinin bunalmasına, ruhunun sıkılmasına, hayatının da kendisi için zehir olmasına neden olacak bir süreçten geçeceğine yorulur.

Rüyada hastane odasında yatmak,  korku yaşamaya, ihanete uğramaya, arkadan vurulmaya, yarı yolda bırakılmaya ve haksızlık görmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatın kötü ve acı yanlarını öğrenmesine neden olacak kötü ve nahoş olayların arka arkaya yaşanacağına ve her şeyin üstüne üstüne geldiğini hissederek bunalacağına yorulur.

Rüyada hastanede çalışmak, kişinin ekmeğini adeta aslanın midesinden aldığına işarettir. Kötü şartlarda, uzun saatler, çok mesai harcamaya fakat emeğine değer bir gelir elde edememeye ve bunun çaresizliği ve sıkıntısı içinde olmaya yorulur. Hiç de kolay olmayan işlerden para kazanmak ve sırtından terler akıtmak demektir.

Rüyada hastane aramak ve bulduğunu görmek, kişinin hiç ihtimal vermediği ve neredeyse umudunu tamamen kestiği bir işin hallolması demektir. Hastane aramak fakat bulamadığını görmek, çaresiz ve çözümsüz kalmak, büyük sıkıntılardan geçmek, üzülmek, yıpranmak, acı çekmek ve gözyaşı dökmektir.

Rüyada hastane kapısında beklemek, rüya sahibinin çektiği çilenin bitmesi, hayatının daha kolay olması ve yaşam şartlarının iyileşmesi için çarelere ihtiyacı olduğuna ve bunun arayışı içine gireceğine alamettir. Kişinin altına girdiği sorumlulukların ağırlığı nedeniyle zorlandığına ve bunlardan kurtulmaya çalıştığına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.