RÜYADA HAMUR YOĞURMAK

Rüyada hamur yoğurmak, rüya sahibinin çalışkan, güvenilir, hırslı ve dürüst olduğuna ve onun sahip olacağı helal dünya malına işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin alın teri ile çalışarak kazandıklarını, Allah’ın kendisine gönül rahatlığı, sağlık ve huzur ile yemeyi nasip edeceği anlamına gelmektedir. Makbul yollardan, çalışmasının hakkını vererek ve işini layığı ile yaparak gelir ve mal edinmiş bir kimsenin varlığı ile tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda konuk olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Hamur Yoğurmanın Anlamları

Rüyada hamur açmak, bolluk ve bereket yaşamaya, kısmet almaya, kazanç elde etmeye, borçları ve işleri hafifletmeye, rızk sahibi olmaya işaret eder. Kötü günlerin geçmişte kalacağı, rüya sahibinin maddi sıkıntılarının sona ereceği ve bu sayede rahat bir nefes alıp, güzel günlere kavuşacağına işaret eder.

Rüyada hamur yoğurmak ekmek yapmak, hırslı ve azimli olan bir kişiye ve onun hiçbir zaman işsiz kalmayacağına ve kendine olan inancı sayesinde başarısızlığa uğramayacağına işaret eder. Rüya sahibi için hayır olarak tabir edilir.

Rüyada hamur yoğuran birini görmek, rüya sahibinin çok iyi niyetli ve temiz kalpli oluşuna ve karşısına da kendisi gibi hayırlı kişilerin çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin kötü kişilerden uzak olacağına işaret eder.

Rüyada mayalı hamur yoğurmak, her türlü esenliğe işaret eden rüya, bugüne kadar çekilen sıkıntıların akla dahi gelmeyeceğine, kişinin ağız tadının bozulmayacağına, her geçen zamanda mallarına yenilerini ekleyeceğine, borçlarından kurtulacağı gibi, kendisine kötülük eden birinden kurtulacağına, gebe hanımların kolay doğum yapacaklarına ve sağlıklı evlatlara kavuşacaklarına işaret eder.

Rüyada pişmiş hamur yemek, gören kişinin çok güvenilir biri olmasından dolayı bir tanıdığının kendisine önemli bir emanet vereceğini, yakınlarının sırlarını saklayacağını ifade eder. Pişmiş hamur yiyen kişi cesur ve sözünün eri biri olur. Sadık, çalışkan, prensiplerine toz kondurmayan rüya sahibinin her kuruşu hak ederek kazanacağına, helal lokma yemesiyle beraber, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına, ailesinin hayat standardını yükseltip, onları da sevindireceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.