RÜYADA HAMİLE KALDIĞINI GÖRMEK

Rüyada hamile kaldığını görmek, rüya sahibinin bazı sıkıntılarla karşılaşmasına işaret eder. Rüyasında hamile kalıp karnının büyüdüğünü görmek, yaşanılacak sıkıntıların gün geçtikçe büyümesine ve rüya sahibini rahatsız etmesine yorumlanır. Rüyada doğum yapmak ise genellikle bütün bu üzüntülerden kurtulmak anlamına gelmektedir. Rüyada hamile kalan kadın, eğer evli ise gerçek hayatında da hamile kalır demektir. Bu rüya genellikle çocuğa işaret eder. Rüyada bekar bir kişinin hamile kaldığını görmesi ise kısmetin açılmasına ve evlenmesine işaret eder. Rüyada hamile kaldığını fakat çocuğunu düşürdüğünü görmek, rüya sahibinin önüne çıkacak bazı fırsatları doğru değerlendirememeye işaret eder. Yaşlı bir kadının rüyasında hamile kalması ahiret nimetlerinden faydalanmasına ve ölümünün güzel ve hayırlı olmasına işaret eder.

Rüyada Hamile Kaldığını Görmenin Anlamları

Rüyada hamile bir kadın görmek, tanıdığı bir kişiyi hamile olarak görmek, o kişinin bekarsa yakın bir zaman içinde evleneceğine eğer evliyse gerçekte de hamile kalacağına işaret eder. Bazen de bu rüya o kimseden görülecek fayda ve menfaattir. Rüyada tanımadığı bir kadını hamile olarak görmek, iş hayatında yaşanacak olan başarıların ve makam sahibi olmanın habercisidir. Rüyasında annesini hamile olarak görmek mirasa, kız kardeşin hamile olarak görmek, kişinin elde edeceği zafere ve düşmanlara galip gelmeye işaret eder. Rüyada kendisini hamile olarak görmek ise dünya hayatının nimetlerine ve zevklerine yorumlanır.

Rüyada hamile bir hayvan görmek, hamile olan veya doğurmak üzere bulunan bir hayvan görmek, rüya sahibinin özellikle iş hayatında bir takım menfaatler elde edeceğinin göstergesidir. Bu rüya kişiye yakında ulaşacak olan bazı fırsatlardır. Bu fırsatları kullandığı takdirde büyük başarılara imza atacak demektir. Hamile bir hayvanın doğum yapması ise mal mülk edinmeye, para kazanmaya, yeni bir sanat öğrenmeye işaret etmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com