RÜYADA HAMİLE GÖRMEK

Rüyada hamile görmek, tek bir şekilde yorumlanmaz. Bir kadının rüyasında hamile olduğunu görmesi zenginliğe, bir erkeğin hamile olduğunu görmesi ise sıkıntıya ve zorluğa işaret eder. Aynı zamanda kadın ya da erkek fark etmeksizin rüyasında kendini hamile gören kişinin, karnı ne kadar büyükse aynı oranda mal sahibi olacağı anlamına gelir. Eğer bir erkek rüyasında karısının hamile olduğunu görürse bir mal sahibi olma isteğine işaret eder. Kimi zamanda bekar bir kız için rüyada hamile olduğunu görmek, kısmetinin bağlı olduğuna yorulur.

Rüyada Hamile Görmenin Anlamları

Rüyada hamile olduğunu görmek, gören kişinin gayri menkulü, parası ve rızkının artacağına işaret eder. Bu rüya zenginliğe ve bolluğa kavuşmaktır. Bazen de kişinin yakın zamanda yaşayacağı bazı küçük sıkıntılarıdır. Hamile olduğunu gören kimsenin karnı ne kadar büyükse sıkıntıları da o kadar büyük olur veya doğuma ne kadar yaklaşmışsa sıkıntıları da o derece kısa bir zamanda sona erer demektir.

Rüyada hamile kadın görmek, iyiye işaret etmez bilakis kötü şeylere delalet eder. Rüyasında hamile kadın gören kişi zorluğa, sıkıntıya, yokluğa düşebilir ya da onu kedere sürükleyecek bir olay yaşayacak demektir. Bazı alimlere göre ise rüyada görülen hamile kadın kişinin yakın zamanda bazı sorunlarla yüzleşmek zorunda kalacağına fakat bir zaman sonra bu sorunlardan kurtulup tekrar rahata kavuşacağına işaret eder.

Rüyada bekar kızın hamile olması, ailesi ve hane içi ile yorumlanır. Rüyasında hamile olduğunu gören bekar bir kızın ailesi ile kendisinin neden olduğu hoş olmayan bazı olayların yaşanacağına, tatsızlık olacağına ve aile bireylerinin hepsinin sıkıntıya düşeceklerine işaret eder. Bazen de bu rüya o kızın gerçekten çok iyi ve varlıklı biri ile evlenmesine veya güzel bir şekilde eğitimini tamamlayıp karlı bir işte çalışmasına yorulmaktadır.

Rüyasında doğum yaptığını görmek, rüya sahibinin kısa süre içerisinde tüm sıkıntılarından ve kederinden kurtulur. Bu rüya, kişinin içinde bulunduğu halinin değişeceğine daha güzel bir yaşama kavuşulacağına veya herhangi bir zorlu durumla karşı karşıyaysa yakın zamanda tüm problemlerin biteceğine işarettir. Rüyasında doğum yapan kişi hapiste ise özgürlüğüne kavuşur.

Rüyada hamile bir hayvan görmek, rüya sabihi çevresinde bulunan ve yardıma ihtiyacı olan bir kimseye yardım eder ve onun bir ihtiyacını karşılar demektir. Hamile hayvan genellikle yoksul veya zorda olan bir kişinin sembolüdür. Rüyada hamile bir hayvana yemek veren gerçek hayatta da insanlara yardım eder veya onların gereksinimlerini giderir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com