RÜYADA HAMAMA GİTMEK

Rüyada hamama gitmek, rüya sahibi için pek de hayırlara işaret etmez. Rüyayı gören kişinin yüzünün asılmasına ve günlerinin moralsiz geçmesine sebep olacak, hoş olmayan, baş ağrıtacak, huzur ve keyif kaçıracak bazı olayların meydana geleceğine işaret eder. Umduğunu bulamamaya, istediğini elde edememeye, muradına erememeye ve düşündüklerini yaşayamamaya tabir edilir. Rüya sahibinin planlarının sarpa sarmasına ve bu yüzden sıkıntıya düşmesine işaret eder.

Rüyada Hamama Gitmenin Anlamları

Rüyada hamama gidip yıkandığını görmek, gören kişi hem fiziksel hem de ruhsal olarak şifaya kavuşur, rahata erer, duaları kabul olur, işi gücü rast gider ve rüya sahibi büyük bir huzura kavuşur demektir. Zorluğun, sıkıntının sona ermesine, derdin ve kederin de tamamen dağılmasına işaret eder.

Rüyada hamama gidip yıkanmadığını görmek, uğursuzluk ve şanssızlık olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişiyi şifaya götürecek olan kısmetin ve büyük bir fırsatın ayağına kadar geleceğine fakat kendisinin bunun kıymetini bilemeyeceğine ve değil var olan sorunlardan kurtulacağına bir de bunu kendine dert edineceğine işaret eder.

Rüyada hamama gitmek istemek, gören kişinin farkında olmadan, kendisine iyilik, hayır, güzellik ve mutluluk getireceğine inandığı için yanlış bir yola girmek üzere olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi, kendisine fayda getirmeyecek işlere ya da kişilere umut bağlayacaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada hamama gitmek için hazırlanmak, gören kişinin kendisini rahata ve esenliğe kavuşturacak olan çarelerin ve yolların peşine düştüğüne fakat amacına ulaşmak için isabetli bir seçim yapamayacağına işaret eder. Her kapıyı bir umutla zorlamaya bu defa da zaman kaybetmeye, gereğinden fazla nefes tüketmeye ve daha çok mutsuz olmaya tabir edilir.

Rüyada hamam görmek, rüya sahibinin kendini bir çıkmazın içine düşmüş gibi hissedeceği kötü bir durum ile karşılaşacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com