RÜYADA HALI GÖRMEK

Rüyada halı görmenin anlamı, güzel anlamlar taşır. Rüyasına halı gören kişi parasal yönden hiç sıkıntı çekmez. Halı, bolluğa işaret ederken rüya sahibinin çevresinde bulunan ve oturup kalktığı kişilerin de güçlü kimseler olacağına işaret eder. Halının bir diğer anlamı da hoşluk ve hafifliktir. Özellikle halı üzerinde yürüdüğünü gören kişi çok şanslıdır. Bu onun ömrü boyunca mesut ve bahtiyar olacağı anlamına gelir. Halının bir başka anlamı da helal mal ve para kazanma onuruna nail olmaktır. Kişi rüyasında sadece kendine özel olarak yere halı serildiğini görürse bu onun ilerde çok zengin olacağına ve uzun yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Halı Görmenin Anlamları

Rüyada eski halı görmek, darlığa ve yokluğa düşmeye delalet eder. Rüya sahibi ilerde fakirleşecek ve geçim derdine düşecek demektir.

Rüyada küçük halı görmek, iyi değildir. Rüyada halının dar yada küçük olduğunu gören rüya sahibinin hayatının çok uzun sürmeyeceği gibi malı ve parasıda çok olmaz.

Rüyada çiçekli halı görmek, çok iyidir. Kişinin malının çok olacağına işaret eder. Desenli halı görmek de aynı şekilde tabir edilir.

Rüyada katlanmış halı görmek, iyi değildir. Eğer rüya sahibi halıyı katlamış şekilde götürüyorsa bu o kişinin ilerde zorluğa ve yokluğa düşeceğine işaret eder.

Rüyada halı sermek, rızık genişliğine ve yetkili kimselerin meclisine delalet eder. Halının durulduğunu görmek yetkisinin gideceğini, yolculuğa gidememeye veya geçim sıkıntısına delalet eder.

Halısının yandığını veya çalındığını görmek, rüya sahibinin ölümüne delalet eder. Halının ince olması, bedeninin zayıflamasına ve ecelinin yaklaşmasına delalet eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.