RÜYADA HAKİM GÖRMEK

Rüyada hakim görmek, vicdan ve merhamet sahibi, imanı tam, akıllı, mantıklı, düzgün ve kariyer sahibi bir kişi ile tabir edilir. Rüya sahibi, ilim irfan öğrenmiş, diplomalı, takım elbiseli ve kravatlı bir kimse olacak, işinde çok sağlam bir yer edinecek, adı herkes tarafından duyulacak demektir. Ayrıca sözü dinlenen ve önünde el pençe divan durulan bir kişi haline gelecektir şeklinde yorumlanır. Rüyada hakim görmek, Allah’tan korkan bu nedenle de kul hakkına girmeyen bir kimsenin varlığı ile de açıklanır.

Rüyada Hakim Görmenin Anlamları

Rüyada hakim olduğunu görmek, gören kişinin günaha girmekten çekinen bu nedenle de haklıya ve haksıza eşit şekilde davranan kişi olarak tabir edilir. Rüya sahibi, adaletli olması dolayısıyla yanlışı yapan kişi çok yakını bile olsa onu kayırmayacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada hakim karşısına çıkmak, çok hayırlıdır. Kişinin hayattaki şansı olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin torpile ve rüşvete gerek kalmadan her işinin sorunsuz ve önüne hiçbir engel çıkmadan hallolacağına işaret eder. Kişi, hayatında hiçbir engelle ve aşamayacağı kadar büyük bir sorunla karşılaşmayacaktır demektir.

Rüyada hakim cübbesi görmek, tahsilli ve kültürlü olmaya, kendi gibiler ile iş yapmaya ya da muhabbet kurmaya, başarılı olmaya, her işten alnının akıyla çıkmaya, zaferlerle geçecek bir yaşam sürmeye işaret eder.

Rüyada mahkeme salonu görmek, gören kişinin çaresiz durumlara düşeceğine ve kimselerin uzunca bir süre kendisine el atmayacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com