RÜYADA GÜZEL KOKU GÖRMEK

Rüyada güzel koku görmek, gören kişinin yaptığı iyilikler, insanlara duyduğu saygı ve yardımlarından dolayı herkes tarafından sevilen sayılan ve sözü dinlenen biri olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin, sosyal hayatta tanıştığı iyi ve anlayışlı bir kısmetle hayatını birleştirmesine ve uzun zamandan beri çok istediği bir bebeğe kavuşmasına tabir edilir. Rüyada güzel koku duyan kişinin, çok fazla zamandır beklediği hayırlı bir haberin gelmesine ve bu haber üzerine hacca gitmek için hazırlıklara başlamasına ve en kısa zamanda da hacca gitmesine işaret eder. Aynı zamanda, kazanılan dünyalıkla iyi ve huzurlu bir ömür geçirmeye işaret eder.

Rüyada Güzel Koku Görmenin Anlamları

Rüyada güzel kokan bir ortamda bulunmak, hayırlı ve insanlara iyilik yapmak ve yardım etmek için kendini paralayan ve muhtaç olan herkese el uzatan insanlarla birlikte olmaya işaret eder.

Rüyada güzel kokan otlardan koklamak, gören kişinin tüm sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına ve hep iyilik düşüneceğine işaret eder.

Rüyada güzel koku satan birini görmek, muhtaç insanlara yardım eden ve herkesin sıkıntısına koşan hayırlı bir insanın varlığına işaret eder. Ayrıca, kötü yoldaki insanları hak yoluna çağıran ve karşısına çıkan tüm sorunlara karşı sabır gösteren muhterem bir insana tabir edilir.

Rüyada kötü koku görmek, düşmanları ve çekemeyen kişiler tarafından, rüya sahibine atılan iftiraya ve rüya sahibi hakkında yapılacak dedikoduya işaret eder.

Rüyada kötü kokuyu vücuda sürmek, gören kişinin yaptığı iyiliklere ve dürüst bir insan olmasına rağmen insanlar tarafından kötü biriymiş gibi tanıtılmasına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com