RÜYADA GÜVERCİN GÖRMEK

Rüyada güvercin görmenin anlamı, sadık olan, zor günlerde insanın yanında olacak, acısını paylaşacak, destek verecek, vefalı ve gerçek bir dosta işaret eder. Güvercin, uzun süredir beklenilen güzel, sevinçli bir haberdir. Bazı yorumculara göre güvercin gören kişinin duaları kabul olur. Rüyada görülen güvercin meşakkat anlamına da gelir. Rüyasında güvercin gören kişi bir söz işitecek ya da bir haber alacak demektir. Güvercin gerçekleşecek olan hayaller ve dilekler olarak da tabir edilir. Bir erkek rüyasında güvercini kendi penceresinde ya da odasında görürse ve eğer rüya sahibi evli değilse, rüyası kendisi için hayırlı olacak bir kısmetinin çıkacağı anlamına gelir. Güvercinin pislediğini görmek kısmet ve şans olarak yorumlanır. Bir kişi rüyada kendisinin bir güvercine dönüştüğünü görürse, nefret ettiği bir kişinin malından nasiplenecektir. Hatalarının ardından hayalini kurduğu varlığa, uzun süren çabaların sonunda kazandığı ferahlığa, zahmetle istediği müjdeye, cefa ile birlikte özlediği zafere, zorlukla birlikte hak edilen onura, sıkıntılarının sonunda hak ettiği güce, cefa çekerek kavuştuğu ganimete, meşakkatle birlikte hak ettiği şöhrete yorumlanır.

Rüyada Güvercin Görmenin Anlamları

Rüyada güvercin yuvası görmek, hayırlara delalet eder. Rüya sahibinin dengini bulması anlamına gelir. Mutlu birliktelikleri ve beraberlikleri, eşler arasındaki uyumu, hane içindeki mutluluğu ifade eder. Sıcak ve huzurlu yuvaların kurulacağına, insanlar arasındaki geçimin de iyi olacağına delalet eder. Bu rüya genel anlam itibariyle nikah ya da izdivaç anlamına gelir. Rüya sahibinin hayallerindeki kişiyi bulacağı ile tabir edilir.

Rüyada güvercinin uçtuğunu görmek, sevinçli haber, neşeli dostluklar ve mutlu geçecek zamanlardır. Güvercinin herhangi bir yere uçtuğunu görmeniz beklediğiniz haberi almaya işarettir.

Rüyada başa konan güvercin görmek, rüya sahibinin iyi huylu, bilgili ve olgun bir kimse olduğu anlamına gelir. Eğer konan güvercin beyaz ise iş hayatında başarıya ulaşmak, siyah ise bazı başarısız sonuçlar almakla yorumlanır. Yine vücuda konan güvercin uzaktan gelen iyi haberdir. Uçan güvercin hızlı ve acele habere işarettir.

Rüyada güvercin yakalamak, kişinin etrafında sevilen sohbeti güzel bir kişi olduğuna, feraha ermeye, isteklerine kavuşmaya, problemlerinden kurtulmaya, sıkıntıların son bulmasına ve mutlu olmaya, kısa süreli bir zorluktan sonra rahata ermeye, umduğuna nail olmaya, hayallerine kavuşmaya işarettir.

Rüyada ağaç üzerinde güvercin görmek, kişinin yalnızlığının biteceğine, bekarlığına da veda edeceğine delalet eder. Rüya sahibine hayırlı bir nikah görünüyor demektir. Sonu mutlu bitecek bir gönül ilişkisinin başlangıcı olarak yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.