RÜYADA GÖKKUŞAĞI GÖRMEK

Rüyada gökkuşağı, yaşamın zevklerinin ve güzelliklerinin farkında olmak ve hayattan her türlü keyfi almak ve mutlu olmak olarak değerlendirilir. Rüyasında gökkuşağını gören kişinin çok şanslı olduğu söylenir çünkü rüya sahibi doyasıya mutlu olacağı bir hayat sürecek demektir. Bu rüya aynı zamanda gönül ferahlığı ve rahatlık olarak tabir edilir. Rüyasında gökkuşağı gören kişi çok pozitif ve olumlu kişidir. Bu kişi hiçbir zaman karamsarlığa ya da umutsuzluğa kapılmaz, her zaman bardağın dolu tarafını görür ve hayata hep güzel tarafından bakmayı becerir. Rüya sahibi her şerde bir hayır olduğuna inanır ve hiçbir şeye isyan etmez. Rüyada gökkuşağını gören kişi çektiği özlemden de kurtulacaktır.

Rüyada Gökkuşağı Görmenin Anlamları

Rüyada gökkuşağı altından geçmek, şans ve bereket kapılarını aralamak olarak değerlendirilir. Rüyasında gökkuşağının altından geçtiğini gören kişi hayatında hiçbir zaman hayal kırıklığına ya da hüsrana uğramayacak, her zaman sağlıklı olacak ve güvende kalacak demektir.

Rüyada gökkuşağına dokunmak, genellikle gönül işlerine delalet ederken aynı zamanda rüya sahibinin maceracı yanına da işaret eder. Rüya sahibi yakında büyük bir mutluluk ve keyif duyacağı bir işle ya da karşısına çıkan biriyle alakadar olacaktır.

Rüyada gökkuşağının renkleri, güzellik ve esenlik demektir. Rüya sahibinin ölmeden önce yapmak istediği her şeyi yapma şansına nail olacağına delalet eder. Bu kişi görmek istediği her coğrafyayı görecek, tatmak istediği her mutfaktan istediği lezzeti tadacak, izlemek istediği her filmi izleyecek diye tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com