RÜYADA GEYİK GÖRMEK

Rüyada geyik, hane dışındaki kişilere işaret eder. Bu kişiler huysuz ve sorunlu kişiler olup, huzur kaçırmaktan başka bir işe yaramazlar demektir. Rüyasında geyik gören kişi çevresindeki kişilerden yani komşularından ya da iş arkadaşlarından yana sıkıntı yaşayacak ve onlar yüzünden başı ağrıyacak diye tabir edilir. Evli olan bir kadının rüyasında geyik görmesi evlat sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Geyik Görmenin Anlamları

Rüyasında geyik avlamak, gören kişinin büyük bir mal varlığına ya da servete kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibi çok yiğit, kararlı ve çalışkan biridir, gözünü bir şeye diktiği zaman onu mutlaka elde eder. Azimli çalışması sayesinde ileride her şeye sahip olacaktır.

Rüyada geyik eti yemek, hem sağlıklı olmaya hem de para bakımından hali, vakti yerinde olmaya işaret eder. Rüyasında geyik eti yediğini gören kişi hayatı boyunca hiçbir kötü hastalığa yakalanmaz, sağlığı hiç bozulmaz, cebinden de parası eksik olmaz diye tabir edilir.

Rüyada geyik yavrusu, hayırlı bir rüyadır, helal mal ve helal rızık olarak tabir edilir. Rüya sahibi bir fırsat elde edecek ve karlı bir iş yaparak kazanç elde edecek demektir.

Rüyada geyik sürüsü, iyi şans anlamına gelir. Rüya sahibinin tüm şans çakralarının açık olduğuna, bu durumda elini atacağı her işi başaracağına ya da istediği her şeyi elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibi için hayatının fırsatını yakalamak olarak da açıklanabilir.

Rüyada geyik öldürmek, rüya sahibi için sıkıntı anlamına gelir. Rüyasında geyik öldürdüğünü gören kişi büyük bir hayal kırıklığına uğrayacak ve hayata küsecektir. Çünkü çok büyük umutlar beslediği ve kendini yüzde yüz olacak şekilde şartladığı bir işin istediği gibi olmaması anlamına gelir. Bu nedenle rüya sahibi hüsrana uğrayacaktır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com