RÜYADA GEVREK GÖRMEK

Rüyada gevrek görmek, rüya sahibinin şansının ve kısmetinin bol olacağına, rızkının sürekli olarak artacağına, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına işaret eder. Bu rüya, bazı rüya tabirlerine göre de rüyayı gören kişinin atlatmak için çok çaba göstereceği, sabredeceği ve dayanmak zorunda kalacağı bir hale düşeceğine tabir edilir.

Rüyada Gevrek Görmenin Anlamları

Rüyada gevrek almak, gören kişinin sıkıntı yükleneceğine, işinde verimsiz olacağına, özel hayatında sessizleşeceğine, içine kapanacağına, gerek maddi gerekse manevi gücünü aşacak olaylarla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada gevrek satmak, gören kişinin rahatlamaya, ferahlamaya, huzura ve mutluluğa ihtiyacı olduğuna, Allah’ın kendisine hayırlı bir kapı açıp, yardım etmesi için ona yalvaracağına ve tüm çabasının kendisini kurtuluşa götürecek yolları bulmak olduğuna işaret eder.

Rüyada gevrek yemek, gören kişinin durgunlaşmasına, üzülmesine, sıkıntıya girmesine, umutlarını ve de neşesini kaybetmesine neden olacak bazı durumlarla karşılaşacağına, iyi ruh halinin bozulacağına, yüreğinin sıkılacağına ve mutsuzluğunun tüm hayatını etkileyeceğine işaret eder. Rüya sahibi içinde olduğu kötü günlerden sanki bir daha hiç kurtulamayacak gibi hissedeceğine tabir edilir.

Rüyada poğaça görmek, gören kişinin rızkının daha çeşitli ve zengin hale geleceğine, sosyo ekonomik durumunun iyileşeceğine, toplumdaki ve mesleğindeki statüsünün de artacağına tabir edilir. Rüya sahibinin yokluktan bükülmüş belinin artık doğrulacağına ve hayatı boyunca yoksunluğunu duyduğu her şeye sahip olma şansına nail olacağına işaret eder.

Rüyada börek görmek, rüya sahibinin afiyette olacağına, işlerinde istediği kar marjına ulaşacağına, daha iyi şartlarda yaşar olacağına, hayatı boyunca elde etmek istediği imkanları elde edeceğine, bu sayede rahat nedir öğreneceğine ve bunun keyfini süreceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com