RÜYADA GENEL MÜDÜR GÖRMEK

Rüyada genel müdür görmek, gören kişi işinde yükselir, onların yaptığı bir işle görevlendirilir. Ya da bu makamda çalışan kişilere hizmet eden birisi olur demektir. Yine bu rüya sıkıntıların ve zorlukların bitmesiyle de yorumlanır. Rüya sahibinin çalışma hayatından gelecek büyük bir paraya işaret eder. Rüyada müdür görmek, sıkıntı yaşamadan elde edilecek ganimete, yeminini yerine getirmeye, bu rüyayı gören kişinin büyük mevkilere geleceğine, büyük rızka ve nimetlere kavuşacağına, mutlu olmaya, sağlığa ve güvende bulunmaya işaret eder. Bazı yorumculara göre ise bu rüya çalışma hayatında oluşacak üzüntüye, sıkıntı yaşamaya işarettir. Rüyada müdür gören kişi yüksek bir makama gelir demektir. Beklediği ve umduğu işi gerçekleşir, arzularına kavuşur. Feraha erer ve işi konusunda güçlü ve dirayetli birinin yardımını alır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Genel Müdür Görmenin Anlamları

Rüyada müdür olduğunu görmek, bu rüyayı bir amir görse rüya onun iyi olduğuna ve dünyaya bakış açısına işaret eder. Rüyada müdür, yönetici olduğunu gören kişi işinde yükselir, başka bir makama getirilir, devlet işinde bekledikleri gerçek olur, işi ile ilgili olumlu bir haber alır demektir. Yönetici bu rüyayı görse emrindekilere ihsanda ve iyilikte bulunur demektir. Bu rüyayı bekar bir kimse görse evlenir. Evli olan bu rüyayı görse işi artar ve genişler şeklinde yorumlanır.

Rüyada müdürlük görevinden alındığını görmek, tersi ile yorumlanır. Yani müdürlükten atıldığını gören kişi, mevki ve makama kavuşur, işinde yükselir demektir.

Rüyada müdürü kızgın ve sıkıntılı görmek, gören kişinin herkes tarafından sevildiğine, takdir edildiğine işaret eder. Rüyada müdürü mutlu gören kişi kısa süreli bir sıkıntı yaşar veya üzüntüye düşer demektir.

Rüyada vali, kaymakam gibi yöneticileri görmek, yüksek derecede kişileri görmek kendi işinde başarıya ulaşmak anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişi çalışma hayatında mutlu ve daima başarılı olur demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com