RÜYADA GEMİYLE YOLCULUK GÖRMEK

Rüyada gemiyle yolculuk görmek, rüya sahibinin hayallerinin peşinden gidecek olmasına ve yaşadığı hiçbir şeyden pişmanlık duymasına işaret eder. Özellikle genç yaşta olan kişiler için renkli bir geleceğe adım atılacağına, seçilecek mesleğin kişiyi her an ileriye taşıyacağına ve farklı ülkelerden insanlarla kaynaşarak geçirilecek zamana tabir edilir. Gemiyle yolculuk yaptığını gören evli bayanların eşleriyle aralarına mesafeler girer ve hasretlik çekerler demektir. Temiz bir gemiyle yolculuk görmek işlerin açılacağına ve kazancın eskisinden daha fazla olacağına işaret eder. Eski ve pis bir gemiyle yolculuk görmek ise, iş hayatında yaşanacak sorunların giderek büyüyeceğine, kişinin ağzının tadının kalmaması bir yana, ailesiyle de arasında tatsızlıklar çıkacağını işaret eder. Büyük bir gemiyle yolculuk görmek ise atılım gerçekleştirmeye, işleri büyütmek için farklı ortaklıklar kurmaya, cesaretli davranmaya tabir edilir.

Rüyada Gemiyle Yolculuk Görmenin Anlamları

Rüyada gemiyle yolculuk yapmak, rüya sahibinin elde ettiği her türlü başarının bazı insanlar tarafından kıskançlık ve hasetle karşılanacağına ve kişiyi küçük düşürmek, işlerini bozmak, zor durumda bırakmak için çeşitli dedikodular yayacaklarına, özellikle geçmiş yaşantıda kalan bir aşkı yeniden gündeme getirerek kişinin özel hayatını göz önüne sereceklerine işaret eder. Duyulan sözlerden ve asılsız dedikodulardan dolayı yaşanacak tedirginlik ve huzursuzluğun kişiyi kısa bir süre etkileyeceğine, işine ve geleceğine odaklanarak kötü kalpli insanların ekmeklerine yağ sürmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada gemiyle yolculuk yapanları görmek, rüya sahibinin hayallerinin ve ideallerinin peşinden gidecek cesareti bulamadığına, sürekli planlar yaptığına ancak hiçbirine uymadığına işaret eder. Başkalarının yaşadığı konforlu hayata özenmenin, kendi yaşamından bir türlü mutlu olamamanın ifadesi olduğu gibi, kendi yeteneklerini kullanamayan kişileri de işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com