RÜYADA GEMİ GÖRMEK

Rüyada gemi görmek, görülen gemi yeni, aydınlık ve pırıl pırılsa zafere ve yükselen iş hayatına işaret eder. Eğer gemi izbe, rutubetli, karanlık ve eskiyse işlerde yavaşlamaya ve azalmaya dolayısıyla kazancın düşmesine yorumlanır. Eski ve kötü gemide yolculuk ettiğini gören bir kadın hakkında gıybet edilip, kötü söz söylenecek demektir. Geminin denizde değil de limanda görülmesi zafere ve başarıya çok az kaldığı anlamına gelir. Bir kimse kendini gemiyi limana doğru sürüklerken görürse bu pek iyiye işaret değildir. İnanç bölücülüğüne, fesatlığa ve kötülüğe işaret eder. Geminin boş olması hayırlıdır rüyanın tam aksine bol rızık, kazanç ve bol mülk anlamına gelir. Rüyada içi yolcu dolu bir gemide seyahat etmek, rüya sahibi için güvenli bir yolculuk anlamına gelir. Rüya sahibi kendini seyir halinde olmayan, yerinde duran bir gemide görmesi bu o kişi için hapislik anlamına gelmektedir.

Rüyada Gemi Görmenin Anlamları

Rüyada gemiye binmek, oldukça hayırlıdır. Rüya sahibi kendini gemiye binerken görürse bu tövbekar olup, Allah katında temize çıkacağına işaret eder. Ayrıca rüyada gemiye binmek güzellikler ve iyiliklerle karşılaşmak anlamına gelir.

Rüyada gemi dümeni görmek, mutlu bir hayata sahip olmaya işaret ededr. Rüyayı gören kişinin, hem iş hayatında hem aile hayatında yaptığı şeylerin sorumluluklarını aldığına, bu sayede çok saygı duyulan ve sevilen bir kişi olduğuna, birçok proje ile kazanç elde edeceğine, sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine, kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına ve rahat bir yaşama adım atacağına yorumlanır. Rüyada gemi dümeni çevirmek, şansın yaver gitmesi ve doğru kararların verilmesi sayesinde rakiplerin çok üzüleceğine, sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine, parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada gemi batması, verilen emeklerin heba olacağına, işlerin çığırından çıkacağına, sağlık sorunları ile uğraşılacak bir dönem geçirileceğine, sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine, alın teri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine ve sıkıntı çekileceğine yorumlanır. Rüyada geminin battığını görmek, çok zor zamanlar geçirdikten sonra ferahlığa çıkmaya, mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olmaya, yapılan hatalardan ders çıkarmaya, çalışmalardan daha büyük kazanç elde etmeye, aydınlık bir geleceğe sahip olmaya ve fırsatların daha iyi olmasına işaret eder.

Rüyada gemi yolculuğu yapmak, sabredilirse eğer güzel ve bahçeli bir eve sahip olunacak demektir. Gören kişinin, iş dünyasından büyük başarı elde etmesine yardım edecek ve birçok konuda rahat nefes almasını sağlayacak bir çalışma ortaya koyacağına, bu sayede hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına ve vereceği kararların ardından tüm toplum tarafından çok sevilen ve takip edilen bir kişi olacağına tabir edilir. Rüyada gemi yolculuğu için hazırlanmak, maddi açıdan çok büyük getirisi olacak bir çalışma için oturup uzun uzun düşünüleceğine, ardından verilen kararın uygulamaya konulacağına, çok verimli bir çalışma içine girileceğine, zenginlik sahibi olunacağına ve atılan her adımın çok güzel bir işin kapısını açacağına işaret eder.

Rüyada gemi kullanmak, büyük bir sorunun kısa zaman içinde çözüm bulacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, yaptığı işte sahip olduğu düşünceleri gerçekleştirmek için kendi imkanlarını kullanacağına, bu sayede kimseye minnet etmeyeceğine, deyim yerindeyse kimsenin ağız kokusunu çekmeyeceğine, istediği gibi hareket edeceğine ve kazancını kendisinin belirleyeceğine işaret eder. Rüyada yük gemisi kullanmak, büyük başarı getirecek bir yola girileceğine, hiç kimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, tartışmaların sona ereceğine, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına ve önceliklerin değişeceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com