RÜYADA GELİNLİK BAKMAK

Rüyada gelinlik bakmak, gören kişinin yakın bir zaman içerisinde dünya evine gireceğine, yuva kuracağına veya yalnızsa yakında kendisine uygun bir kişi ile birlikte olmasına ve bir sevgili bulmasına işaret eder. Gelinlik bazen de geleceğe ve dünya hayatına yorumlanır. Beyaz ve güzel bir gelinliğe bakan kişinin parlak ve güzel bir geleceği olur demektir. Eski ve yırtık bir gelinliğe bakmak ise bazı konularda rüya sahibinin işlerinin rast gitmeyeceğine ve kafasını karıştıracak durumlarla karşılaşacağına yorumlanmaktadır. Rüyada gelinlik bakıp onu satın alan kişinin güzel ve tam istediği gibi bir hayatı olur. Gelinlikle gezmek, arzu ve isteklerin gerçekleşmesine ve muradına ermeye; gelinlik satan kişiyi görmek ise insanlara iyilik eden ve zor durumda yanlarında olan iyi yürekli bir kişiye işaret eder.

Rüyada Gelinlik Bakmanın Anlamları

Rüyada gelinlik giymek, gören kadınlar için muradına ermeye işaret eder. Bu özel hayatta da iş hayatında da güzel ve hayırlı bir kısmete ve parlak fırsatlara işaret eder. Rüyada gelinlik giyen bekar kız yakın bir süre içerisinde evlenir ve mutlu olacağı bir geleceğe kavuşur demektir. Gelinlik giyen evli bir kimsenin ise çocuğu olur veya bu rüya gören kişinin eşiyle arasındaki tüm sorunları çözüp birlikte güzel bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada gelinlik giyen erkek görmek, fıtratına uygun davranmayıp kendisine yakışmayan hareketlerde bulunmaya, bazen de iş hayatında bir takım zorluklarla karşılaşmaya işaret eder. Bir erkeğin gelinlik giymesi genellikle iyiye yorumlanmaz. Genellikle bu rüya başarısızlık ve musibet anlamına gelmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com