RÜYADA GASP EDİLMEK

Rüyada gasp edilmek, gören kişinin hayatında çok büyük hatalar yaptığına, insanlara zulmettiğine, insanların canına kast ettiğine ve haram ile helali karıştırdığına işaret eder. Rüyayı gören kişinin, sosyal hayatında ve aile hayatında çok düzgün bir insan olmadığına, eş,  dost ve akrabalarını zor durumlarda bıraktığına ve kendi geleceğini çok kötü bir hale getirip ileride pişman olacağı birçok hata yapacağına işaret eder. Rüyada gasp görmek, rüya sahibinin yapacağı bir haksızlığı ya da kasti hareketlerin işaretçisidir. Genel manada uğranılacak bir haksızlık kadar, kişinin yaptığı bir haksızlığa veya büyük yanlışa da tabir edilir.

Rüyada Gasp Edilmenin Anlamları

Rüyada başkasının malını gasp etmek, gören kişinin yasa dışı durumlar içine girmesine ve yasalarla başını derde sokacak eylemlerde bulunmasına işaret eder. Onaylanmayan, kanunlar nazarında suç unsurları barındıran işlerle uğraşmanın, rızkını kolay yollardan kazanmak için harama el uzatmanın ve başkalarının sırtından haksız kazanç elde etmenin işareti olarak da görülür. Tanıdığı birini gasp ettiğini görmek ise, o kimseye gerçek hayatta yapılacak bir fenalığa ve alınacak bedduaya, aile tarafından dışlanmaya işaret eder.

Rüyada malının zorla alındığını görmek, gören kişinin Allah yolundan ayrıldığına ve İslamın beş şartından birini, malının zekatını vermeyi yerine getirmediğine ve bu yüzden kazandığı malın haram mal gibi bereketsiz olduğuna işaret eder.

Rüyada gasp edilen birine yardım etmek, hayatını başka insanların özgürlüğüne adamak isteyen rüya sahibinin mesleki olarak avukatlık, polislik veya hakimlik gibi alanları seçeceğine ve bu yönde eğitim almak için çalışacağına, yaşamı boyunca haksızlıklarla mücadele etmek için varını yoğunu ortaya koyacağına işaret eder. Evrensel değerlere sahip bir karakteri olan rüya sahibinin ününün yurt dışına çıkacağına ve pek çok başarı elde ederek ismini daha da yukarılara taşıyıp, zirveye çıkacağına yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com