RÜYADA GARSON GÖRMEK

Rüyada garson görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında yaşadığı bir sıkıntıyı ya da ortaya çıkan bir sorunu çözüme kavuşturacak bir haber alacağına, bu haber sayesinde çok hayırlı ve güzel çalışmalar yapacağına, aile bireyleri arasında ortaya çıkan sorunları kısa bir zaman içinde çok büyük sıkıntılara dönüşmeden ve eldeki imkanları kullanarak çözeceğine işaret eder.

Rüyada Garson Görmenin Anlamları

Rüyada garson olmak, rüya sahibinin, çok büyük umutlar besleyerek girdiği bir işte ortaya çıkan bazı aksilikler yüzünden zor durumlara düşeceğine, bu durumlardan kurtulmak için kendisine bir bilgi geleceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı ve ortaya koyacağı çalışmalardan kazanacağı paralar sayesinde çok rahat bir şekilde geçineceği bir hayat yaşayacağına alamet eder.

Rüyada garsona bahşiş vermek, kaybolan bir şeyin bulunmasına, küçük miktarda bahşiş vermek büyük bir sıkıntıyı sorunsuz atlatacağınıza; büyük miktarda bahşiş vermek ise, saygınlığın artırmasına ve yapılan işte ilerlemeye işarettir. Bahşiş verilen garson kadınsa, veren kimsenin öyle çok önemli olmayan bir hastalığa yakalanacağına işaret eder.

Rüyada garsonun hizmet etmesi, bir memuriyete veya yeni bir işe başlanılacağına delalet eder. Garsonun kendisine su getirdiğini görmek, bir mal veya paraya kavuşacağına işarettir. Bir başka rivayete göre de: Garson, güzelliği, elbisesi ve güzel kokusu habere işaret eder. Yüzü eksi bir garson gören kimse korkutucu bir haber işitir. Kendini bilmez hafif meşrep bir garson gören, üzüntü, keder ve fakirliğe düşer. Çıplak bir garson gören kimse ticaretinde zarar eder ve rezil olur. Rüyada garson görmek, rütbeye, şerefe ve düşmandan kurtuluşa, bazen de mal ile tabir edilir.

Rüyada garson olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin, işlerinin çok iyi bir gidişata sahip olduğuna, bu sayede eline çok büyük kazançlar geçtiğine, kendisi için uzun zamandan beri düşündüğü bir işe gireceğine, bu işle birlikte kendisini rahat bir hayata götürecek bir yola gireceğine ve eş, dost ve akrabaları ile mutlu olacağına delalet eder.

 

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com