RÜYADA GARDİYAN GÖRMEK

Rüyada gardiyan görmenin anlamı, bir süre için hürriyetinizi kaybedeceğinize veya bir haksızlığa maruz kalarak maddi ve manevi zararlara uğrayacağınıza işaret eder. Rüyada gardiyan görmek, sıkıntıya işarettir. Rüyasında bir tutuk evinde olup da gardiyanlarla konuştuğunu görmek sıkıntı içinde olduğuna, eğer gardiyanlardan biri kendisine bir söz söylüyorsa bu sıkıntıdan yakında kurtulacağına, gardiyanlar kendisini bir hücreye kapatıyorlarsa işlerinin ters gideceğini, bir hücreden çıkarıyorlarsa sıkıntıdan kurtulacağına işarettir. Eğer bir gardiyan tarafından tutuk evinden dışarıya salıveriliyorsa, artık tüm sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder. Rüyada gardiyan görmek, hayal kırıklığına, korkuya, üzüntüye ve göz yaşına rivayet edilir. Rüya sahibinin özellikle de evlilik hayatında başarısızlık ve mutsuzluk yaşayacağı ile açıklanır. Kötü ve anlayışsız kimselerle karşılaşmaya, onlara uyarak başını derde sokmaya, sağlığından olmaya işaret eder. Bu durum rüya sahibinin kendi eli ile kendi huzurunu kaçırmasına neden olacak demektir.

Rüyada hücre görmek, yalnızlaşmaya ve toplumdan soyutlanmaya delalet eder. Rüya sahibinin emekli olacağına ya da işini artık çocuklarına devredeceğine işarettir. Kişi, yılların verdiği yorgunluğu kendisi ile baş başa kalmak isteyerek atacak ve kafa dinlemek isteyecektir diye yorumlanır.

Rüyada hücreye kapatılmak, rüya sahibinin şanssız, kısmetsiz ve üzgün olacağı bir dönem geçireceği anlamına gelir. Rüya sahibinin en büyük acıyı sevdiklerinin ve güvendiklerinin yüzünden yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada zindan görmek, uğursuzluktur. Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin kapanacağına, işlerinin bozulacağına ve hayatının ters yönde ilerleyeceğine delalet eder. Rüya sahibi zor günler geçirecek, sağlığı ve geçimi bozulacak demektir. Bir kişi rüyasında kendini zindana girmiş şekilde görürse eğer, o kişinin hayatında şimdiye kadar hiç yaşamadığı kadar kötü günlerin yaşanacağına, rüya sahibinin şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine delalet eder.

Rüyasında zindana atıldığını görmek, kişinin bütün işleri alt üst olacak, rakiplerine yenilecek, ticareti sekteye uğrayacak ve kazancı önemli oranda düşecektir. Rüya sahibinin hayırsız kişilerle karşılaşması, malından, mülkünden ve parasından olması anlamına gelir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.