RÜYADA FASULYE GÖRMEK

Rüyada fasulye, şans ve kısmeti çağrıştırır. Ancak bu durum kötü şans ve kötü kısmetler içinde geçerlidir. Rüyasında fasulye gören bir kimsenin kısa zaman içerisinde gerçekleştirmeyi planladığı işlerin pek yolunda gitmeyeceği ve bu durumdan dolayı yaşayacağı sıkıntılar ifade edilir. Rüyada fasulye gören bir kimse için son zamanlarda yapacağı tüm işlerde dikkatli davranması ve çeşitli önlemler alması gerektiği söylenir. Aynı zamanda rüyada görülen fasulye hastalığı da çağrıştırmaktadır. Böyle bir rüya gören kişinin yakın zamanda hastalanabileceği hali hazırda bir hastalığı varsa bu durumun biraz daha bu şekilde devam edeceği söylenir. Rüyada fasulye genel olarak pek hayra yorumlanmaz.

Rüyada Fasulye Görmenin Anlamları

Rüyada yeşil fasulye, olumlu bir şekilde hayra yorulmaktadır. Yeşil fasulye kısa zaman içerisinde yaşanacak olan bolluk ve bereketi ifade etmektedir. Aynı zamanda hayırlı bir kısmeti de beraberinde getirir. Rüyasında yeşil fasulye gören bir kimse eğer bekarsa yakın zaman içerisinde hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağı söylenir. Kişinin maddi açıdan oldukça rahatlayacağına ve iyi günler yaşayacağına işarettir.

Rüyada yeşil fasulye toplamak, hayırlı bir şekilde yorumlanır. Genel olarak kısa zaman içerisinde yaşayacağı talihli bir olaya işaret edilir. Kişinin şansının açılacağına ve son zamanlarda oldukça olumlu işler başaracağı ifade edilir. Yeşil fasulye toplayan kişinin hayırlı kısmetler ile karşılaşacağı da ifade edilir. Rüyada toplandığı görülen yeşil fasulyeler sayıca ne kadar fazla ise kişinin şansının ve bahtının da o kadar açık olacağı ifade edilir.

Rüyada kuru fasulye satın almak, rüya sahibinin çok dikkatli olması gerektiğine işaret eder. Rüyada satın alındığı görülen kuru fasulye çevredeki yakın sanılan bir kişi tarafından kıskanıldığına işarettir. Bu durumda dikkatli olmak ve etrafta bulunan insanlara güvenilmemesi gerektiğine işarettir. Rüyada kuru fasulye satın almak yakın çevreden görülecek zarara işaret etmektedir. Bu konuda dikkatli davranılmasında fayda vardır.

Rüyada kuru fasulye yemek, hayırlı bir şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin yapmış olduğu işler sonrasında kendi isteklerine uygun hayırlı bir haber alarak mutlu olacağı söylenir. Aynı zamanda uzun zamandır haber alamadığı bir kişiden alacağı haber ile büyük bir mutluluk yaşayabilir. Rüyada yenilen kuru fasulye uzun zamandır beklenen bir haber ya da kişiyi mutlu edecek kendi istekleri doğrultusunda gelişecek bir olay olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada taze fasulye görmek, her türlü nimet bolluğu manasına gelen rüya vaktinde görülmüşse umulmadık bir zenginliğin de habercisidir. Heyecan içinde başlanan bir işten hayır görmek, büyük kazanç elde etmek, mal sahibi olmak, kendine ait ev almak manasına da gelir. Sevinç duyacak haberlerle hane içinde mutlu zamanlar geçirmek anlamına da gelir.

Rüyada fasulye yemeği yapmak,  evladının mürüvvetini görerek mutlu olmak, ölmeden önce içinde kalan her şeyi yaşamak, ailesinde hiçbir sıkıntı ile karşılaşmamak ve evlatlarından her zaman sevgi, saygı görmek demektir. Yeşil fasulye yemeği yapan bekar bayanlar duygusal, eli bol, asil kimselerle evlilik yaparlar. Yaşlı kimseler için eşleriyle daha uzun yıllar beraber olacaklarını, ufak tefek rahatsızlıklar dışında tasa yaşamayacaklarını delalet eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com