RÜYADA FAL BAKMAK

Rüyada fal bakmak, gören kişinin iş hayatında çok büyük kazanç sağlayacak bir işe ortak olarak gireceğine, ancak işin ilerleyen aşamalarında ortak olduğu kişinin pek güvenilir biri olmadığını anlayacağına, bu durumdan ötürü bu işten vazgeçip ortaklığı bozacağına ve büyük bir zarara uğramadan kendisine farklı bir iş bulacağına ve daha rahat bir şekilde hayatına devam edeceğine delalet eder. Rüyada fal bakmak, uzun zamandan beri yaşanan işsizliğin başvurulan resmi bir daire tarafından gönderilen olumlu bir haber sonrasında sona ereceğine, bu sayede yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine, üzüntülerin son bulacağına ve rüyayı gören kişinin, uzun zamandan sonra ilk kez rahata ereceğine işaret eder.

Rüyada Fal Bakmanın Anlamları

Rüyada kahve falı bakmak, gören kişinin çok iyi, yardımsever, anlayışlı ve hoşgörülü birisi olmasına ve insanlar tarafından sevilip sayılmasına rağmen hakkında çok büyük ve yüz kızartıcı bir dedikodu çıkarılacağına ve bu durum yüzünden çok büyük üzüntü yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi falına bakmak, iş hayatında kötü bir dönemi geride bırakan rüya sahibinin, yeni işlere girip başarı elde edeceğine işaret eder.

Rüyada birkaç kişiye fal bakmak, rüya sahibinin iş hayatında kendisini aldatmaya çalışan, yalancı ve dolandırıcı bir kişinin yaptığı sahtekarlıkları ortaya çıkaracağına, başka insanları aldatmasına engel olacağına ve bu kişinin gereken cezayı alması için gerekli yerlere başvuru yapacağına işaret eder. Aynı zamanda, bir resmi kuruma daha önce yapılmış olan bir iş başvurusunun yakın bir zamanda kabul edileceğine, bu sayede sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin geride kalacağına ve çok daha iyi günler geçirileceğine tabir edilmektedir.

Rüyada fal baktırmak, gören kişinin iş hayatında çok iyi işler başaracağına ve çok iyi bir hayat süreceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.