RÜYADA EZAN DİNLEMEK

Rüyada ezan dinlemek, şükrü eda etmeye, dinini sevmeye ve ona bağlı kalmaya, hak yoluna duyulan aşka, kitabın emrettiklerine uymaya, kötü düşüncelerden, alışkanlıklardan sakınmaya, zinaya, harama, yolsuzluğa ve hırsızlığa bulaşmamaya işaret eder. Rüya sahibi dini bütün, göğsü iman dolu ve kafası ahiret işleriyle meşgul olan kimse olarak tasvir edilir. Dinde ve ahlakta güzel olan kimseye şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ezan Dinlemenin Anlamları

Rüyada ezan sesi duymak, çok hayırlıdır. Rüya sahibinin dünya hayatında yaptığı işler sayesinde insanların sevgisini ve saygınlığını kazanacağa, ahiret hayatı için yatığı hayır işleriyle de Allah katında sevgili kullardan olacağına işaret eder.

Rüyada evde ezan okumak, gören kişinin rüyası hayırlara alamet değildir. Çok büyük uğursuzluk anlamına gelir. Büyük musibetler ve felaketler yaşamaya, o eve ateş düşmesine ve insanların yüreğini yakmasına işaret eder.

Rüyada minarede ezan okumak, gerçek anlamına benzer şekilde ifade edilir ve rüya sahibinin kendini din yoluna adayacak bir din adamı olacağına, münafıkları, inanmayanları ve gayri Müslümleri Müslümanlığa davet edeceğine işaret eder.

Rüyada ezan okunduğunu duymak, kaba bir tabirle krallar gibi yaşamaya ve elini sıcak sudan soğuk suya değdirmemeye tabir edilir. Rüya sahibinin başarısı ve çalışkanlığı sayesinde, ticaret hayatında çok önemli bir kimliği, büyük de bir adı olacak, zenginliği ve ünü sayesinde, her kapı önünde kolaylıkla açılacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com