RÜYADA EVLAT EDİNMEK

Rüyada evlat edinmek, gören kişinin en zor anlarında ona yardım edecek ve bazı ihsanlarda bulunacak bir kimse ile ilişki içinde olmasına veya gerçek hayatında da bir çocuk sahibi olmasına işaret etmektedir. Rüyasında yetimhaneden evlatlık aldığını göre kişi, maddi manevi zorluklar içerisinde yaşayan bir kişiye gerekli yardımlarda bulunur veya rüya sahibinin önüne bahsi geçen şekilde insanlar çıkar demektir. Rüyada erkek çocuk evlat edinmek, rüya sahibinin çok yakın bir zaman içinde uzak birinden müjdeli bir haber alacağına, kız çocuğu evlat edinmek ise rüya sahibinin başına gelecek sevindirici olaylara işaret eder. Tanımadığı bir adamdan lütuf ve yardım görmeye, yakın zamanda bazı hayırlı girişimlerde bulunmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Evlat Edinmenin Anlamı

Rüyada evlat edindiği çocuğu görmek, gerçek hayatta evlat edinen ve bu çocuğu rüyasında gören kişi, o çocuğu en güzel şekilde büyüterek ileride güzel bir mevkiye gelmesine yardımcı olur demektir. Bu rüya bazen de umulmayan yerlerden görülecek yardıma, rüya sahibine kan bağı olmayan bir kişi ile yaşanacak hayırlı bir hadiseye işaret etmektedir. Rüyada yetimhaneye gidip orada çocukları görmek ise, gören kişinin elinde bulunan parayı ve malı hayırlı yollarda kullanması gerektiğine dair uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada kendi çocuğunu evlat edinmek, gören kişinin evladı ile ilgili bazı problemler yaşayacağına işaret eder. Bu rüya bazen de rüya sahibinin çocuğunun uzak bir mesafeye gitmesine veya güzel bir yolculuğa çıkmasına işaret eder. Rüyada kendi çocuğunu bir başkasının evlat edindiğini görmek ise, rüya sahibinin çocuklarının yabancı kimselerle ortak iş yürütmelerine veya ileride çok hayırlı, devlete, ülkesine faydalı bireyler olarak yetişmelerine yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com