RÜYADA ET GÖRMEK

Rüyada et görmek, genel olarak kötüye yorumlanır. Özellikle çiğ et görmek mutsuzluğa, hastalığa, kedere ve yalnızlığa işaret etmektedir. Rüyasında kasaptan et alan kişinin ölümünün yaklaştığı yorumu yapılmaktadır. Eğer et kokuşmuş bir et ise büyük bir felaket kapıdadır demektir. Rüyada büyük bir parça halinde görülmüş olan et kötü bir vaziyete işaretken, pişmiş bir etin görülmüş olması ise malın varlı ve bütünlüğü olarak yorumlanmaktadır. Taze etin görülmüş olması kapıdaki ölüme ve birilerinin arkasından gıybet edilmesine işaret edilmektedir. Etin genel anlamda bütün olduğu büyük bir sıkıntıya yorulurken, parçalanmış et ise büyük bir düşmanın varlığına işaret etmektedir.

Rüyada Et Görmenin Anlamları

Rüyada et kesmek, şerre ve kötülüğe işarettir. Yakınında düşman beslemek ve düşmanın da rüya sahibini sürekli kollaması manasına gelmektedir. Ayrıca düşmanın; gören kişinin zayıf bir anını beklediği, zayıf düşüldüğü anda harekete geçileceğini göstermektedir. Bu sebeple sürekli teyakkuzda olunması gerektiğine işarettir. Aynı zamanda et kestiğini gören kişi malına haram karıştırmıştır. Bunun yanında faiz işine bulaşıldığına da işaret etmektedir. Rüyada yabani bir hayvanın etinin kesiliyor olduğunu görmek kötülüklere yorumlanır.

Rüyada et pişirmek, gören kişi uzun zamandır istediği ama gerçekleştiremediği amacına ulaşacaktır. Et pişirilmesi aynı zamanda paylaşmaya ve insanlar tarafından değer görmeye işaret edilmektedir. Eğer çok et pişiriliyorsa çok mal varlığına sahip olunacak demektir. Rüyada eti pişiren ve o eti yiyen kişi kendi malını helal kılan ve malına haram karıştırmayan kişidir. Kişinin pişirdiği et pişmemiş ise bu bir kötülüğe işarettir. Pişirdiği eti kimseye yediremeyen kişi ise harama bulaşmış ve insanlar tarafından sevilmeyen kişidir şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada et yemek, gören kişinin mallarının artacağı manasına gelmektedir. Çiğ et yenildiğinin görülmesi, hayırlı işlerin olacağına işaret ederken, yaşlı bir kişinin size et yedirmeye çalışması ise yüksek bir mertebeye erişileceğinin göstergesi olmaktadır. Pişmiş sığır etinin yeniyor olması kız çocuğunun doğması manasına gelir. Tavuk etinin yenilmesi ise bir kadın tarafından ihanet edileceği ve o kadının size büyük bir kötülük yapacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya tabircileri etin yeniliş şeklinin de rüya tabirini değiştirdiği söyleniyor. Çatal ile yenilen et büyük bir ziyafete çağrı yapmaktadır. El ile pişmiş etin yenilmesi ise helal paranın kazanılması olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada et dağıtmak, yoksullara et dağıtmak güzelliğe, adalete ve hayra yorulur eğer et dağıtılan kişiler rüya sahibine dua ediyorlar ise çok büyük bir iyilik yapılmış olduğuna ve gören kişinin bunun farkında olmadığına işaret etmektedir. Yine et dağıtmak zekat ve sadakadır. Rüyada dağıtılan etler eğer pişmiş et ise bu rüya sahibi için bir yöneticilik işaretidir. Adaletli bir biçimde yapılan yönetim sayesinde sürekli yükseliş yaşama şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada kurban etinin dağıtılması mutlu bir evliliğin yaşanması olarak belirtilmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com