RÜYADA ELMA GÖRMEK

Rüyada elma görmenin anlamı, güzel ve mutlu günlerin geleceğinin habercisidir. Elma rüyalarının görülme şekline göre biraz farklı yorumları mevcuttur. Elmanın rengi bile rüyanın anlamını değiştirmeye yetiyor. Ancak elma rüyaları, görmeden görmeye değişse de, daima hayırlı rüyalar arasında yer alır. Elma güzel ve tatlı bir meyve olduğundan dolayı iyiliğe ve hayra yorulan rüyalardandır. 

Rüyada Elma Görmenin Anlamları

Rüyada Elma Toplamak Görmek

Rüya sahibi kendisini elma toplarken gördüyse, gerçekleşmesini istediği ve hayalini kurduğu olayların ya da işlerin kısa süre içerisinde gerçekleşeceğine işarettir. Rüyada elma toplamak sevinçli ve kısmetli günlerin kapıda olduğuna delalet eder. Elmayı ağaçtan ya da başka bir yerden topladığını görmekte aynıdır.

Rüyada Kırmızı Elma Görmek

Kırmızı elma yemek ya da görmek aynı anlamlara gelmektedir. Girilecek bir işte veya yapılan bir işte başarılar elde ederek, işlerinin büyüyeceğine delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibi bekar ise kısa süre içerisinde hayırlı bir izdivaç gerçekleştirir.

Rüyada Yeşil Elma Görmek

Rüyada görülen elma yeşil ise, yakın bir zamanda bir kaos ortamına maruz kalınacağının habercisidir. Beklenmedik bir anda yaşanacak olan sıkıntıları ve üzüntüleri de delalet eder. Ancak bu günlerin kısa süreceğini ve hemen böyle bir ortamdan kurtulacağı manasına da gelir. Yeşil her ne kadar hayırlı olsa da, yeşil elma biraz ekşi olduğundan dolayı ağız tadının kaçacağı anlamına gelir. Yakın zaman da fevri kararlar vermekten kaçının ve sinirlerinize hakim olmaya özen gösterin. aksi halde sonradan pişman olacağınız şeyler yapabilirsiniz.

Rüyada Elma Ağacı Görmek

Elma ağacı sevilen kişi anlamına gelir. Rüyada elma ağacı altında oturduğunu ya da durduğunu gören kişi, kısa süre içerisinde sevdiği kişi ile dünya evine girer. Elma ağacı aynı zamanda evliliğinde manasına gelir. Hayırlı, huzurlu, tatlı ve uzun ömürlü bir evliliğin habercisi de denilebilir.

Rüyada Elma Çalmak Görmek

Rüyayı gören kişi, hakkı olan bir şeyi; mal, mülk veya parayı alacağı anlamına gelir.  Rüyada elma çalmak, kişinin hayatında oldukça çekingen olduğunu simgeler. Söylemek istediklerini bir türlü söyleyemeyen bir karaktere sahip olan rüya sahibi, artık hakkını almanın zamanı geldiğini düşünür ve işlere koyulmaya başlayacağının da göstergesidir.

Rüyada Elma Şekeri Görmek

Rüya sahibinin ağzının tadının yerine geleceği günlerin yakın olduğu anlamına gelir. Hayattan ve yaşamaktan zevk ve tat almaya başlayarak yapmak istediği her şeyi yapacağı ve elde edeceği manasına da gelmektedir. Rüyada elma şekeri yediğini gören kişinin ağzından bal akarak konuştuğunun göstergesidir. Elma şekeri tatlı olduğundan dolayı kişinin ve günlerinin tatlı, mutlu ve huzurlu geçeceğini delalet eder.

Rüyada Elma Kurdu Görmek

Yolunda giden olayların veya işin birisi yüzünden bozulacağına ve bu sebepten güzel ve hayırlı olan bir işten vazgeçileceğine delalet eder. Elma kurdu, tanınan ya da yeni tanışılacak olan bir kişinin fesat bir kişi olduğunu simgeler. Rüyada elma kurdu öldürdüğünü görmek ise, zarar vereceği düşülen kişiden ya da zarar veren kişinin gerçek yüzünü görerek o kişiden kurtulacağı anlamına gelir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.