RÜYADA ELDİVEN GÖRMEK

Rüyada eldiven görmenin anlamı, rüya sahibine heyecan verecek ve mutlu edecek olaylar yaşayacağına delalet eder. Kısmet ve başarı anlamına gelirken bir yandan da hayır bulmak anlamı taşır. Rüyasında eldiven gören kişi güzel bir iş teklifi alır, yeni bir eve taşınır yada bir mal alır. Hayatın iyi yönde ilerlemesine ve her geçen gün rüya sahibi yeni şeyler katmasına delalet eder. Çok çalışıp emeğinin karşılığını almaya ve geleceğine yatırım yapmaya delalet eder. Rüyasında eldiven gören kişinin her gün uyanmak için yeni bir sebebi vardır demektir. Kişi hiçbir zaman umutsuz ve karamsar olmaz, olumsuz düşüncelerle neşesinin kaçmasına izin vermez. 

Rüyada Eldiven Görmenin Anlamları

Rüyada eldiven almak, rüya sahibinin bir fedakarlık yapmak zorunda kalacağına yada birine arka çıkmak isteyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin bir yakını için büyük bir vefa örneği göstereceği anlamına gelir.

Rüyada eldiven giymek, ağız tadına delalet eder. Rüya sahibinin naif kibar ve ince yapılı olması nedeni ile herkes tarafından sevilip en aksi ve geçimsiz kişilerle bile anlaşabileceğine, girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine tabir edilir.

Rüyada eldiven takmak, yakınındaki kişilerle bazı sorunlar yaşayabilir, huzuru kaçabilir. Bu kişiler rüya sahibinin hayatının merkezinde olan ve çok değer verip üstüne titrediği kişiler olarak değerlendirilir.

Rüyada eldiven çıkarmak, ikili ilişkilerde özellikle de aşk ilişkisinde fedakarlık yapmaya özveri göstermeye cefakar ve alçak gönüllü olmaya delalet eder. Rüya sahibinin karşısındakine karşı biraz daha anlayış göstermesi gerekebilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.