RÜYADA EL SIKIŞMAK

Rüyada el sıkışmak, gören kişinin yaşayacağı ferahlık, sevinç, mutluluk, huzur ve sağlık anlamlarına gelir. Rüya sahibinin kötü giden hayatının iyileşme yoluna gireceğine, yakınlarıyla anlaşmazlıkların sona ereceğine, kavgasız, gürültüsüz, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibinin başının ağrımasına neden olacak hiçbir tatsız olayın meydana gelmeyeceği bir dönemin geldiği, kişinin rahat ve sıkıntıdan uzak günler yaşayacağı ile tabir edilir. Rüyada tokalaşmak ya da toka yapmak, sorunlu günlerin geride kalacağına, kişinin düşmanlık ve kin duyduğu kimselerle bir araya gelip aradaki sıkıntıların giderilmesi suretiyle barışa yanaşmasına, çözümsüzlüklerin ortadan kalkmasına işaret eder.

Rüyada El Sıkışmanın Anlamları

Rüyada biriyle el sıkışmak, rüya sahibinin manevi dünyasında ve meslek hayatında meydana gelecek olan hayırlı gelişmelere işaret eder. Rüyayı gören kişi, girdiği yanlış yollardan uzaklaşacak, tövbe edecek ve bundan sonra helal yollardan temiz ekmek yiyecektir şeklinde yorumlanır.

Rüyada biriyle tanışmak, gören kişiye açılacak olan hayırlı ve temiz gelir kapıları olarak yorumlanır. Rüya sahibinin kazancının artmasını sağlayacak başka kısmetler yakalamasına, şansının açık olmasına, rızkının artmasına ve hayatında bereketin ortaya çıkacağı bir dönemin yaşanmasına işaret eder.

Rüyada biriyle konuştuğunu görmek, gören kişi hayırlı ve mutlu edici bir takım haberler alacak, çok sevinecek ve bu haberleri yakınlarına müjde edecek demektir. Sakin ve dili sürçmeden konuşan kişi iş hayatında yeteneklerini ispat edip çok başarılı olacak ve yöneticileri tarafından çok daha iyi bir konuma getirilmeye layık görülecek şeklinde yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com