RÜYADA EL SALLAMAK

Rüyada el sallamak, farklı şekillerde tabir edilmektedir. Rüyada sevdiği birine el salladığını gören kişi, hiç beklemediği bir yerden sevindirici bir haber alır demektir. Rüyasında sevmediği bir kişiye el sallayan kişi ise, kötü bir haber alarak üzülür. Rüyada el sallayarak birisini çağırmak, yeni başlangıçlara, rüya sahibinin hayatında gerçekleşecek yeniliklere ve bu yenilikler sonucunda yaşamının tamamen değişmesine işaret eder. Rüyada el sallayarak merhaba demek, kurulacak olan yeni dostluklara ve gören kişinin başına gelecek ilginç olaylara, yeni insanlarla tanışmasına ve mutlu olmasına işaret eder.

Rüyada El Sallamanın Anlamları

Rüyada el görmek, görülüş şekline göre yorumlanmaktadır. Rüyasında ellerinin ayaklarının yukarı doğru baktığını, yani açık olduğunu gören kişi, cömertliği ile tanınır demektir. Rüyada iki elini birbirine bitiştirmek, güce ve kuvvete, maddi kazanımlara ve başarıya işaret eder. Rüyada eli ile konuşan kişi, eğer sağ eli ile konuşmuşsa, güzel bir geçime sahip olur ve rızkını hayırlı yollardan kazanır. Sol el ile konuşmak ise, kötülük yapmaya ve çalışma hayatında çeşitli zorluklarla karşılaşmasına işaret eder. Rüyada ellerden su fışkırması, selamete ermeye ve iyilik bulmaya, eli ile bir şey tutmak ise yeni bir meslek sahibi olmaya, işlerinde başarılı olmaya işaret eder.

Rüyada el sıkışmak, ferahlık, sevinç, mutluluk, huzur ve sağlık anlamlarına gelir. Rüya sahibinin kötü giden hayatının iyileşme yoluna gireceğine, yakınlarıyla anlaşmazlıklarının sona ereceğine, kavgasız, gürültüsüz, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibinin başının ağrımasına sebep olacak hiçbir tatsız olayın meydana gelmeyeceği bir dönemin geldiği, kişinin rahat ve sıkıntıdan uzak günler yaşayacağı ile tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com