RÜYADA EL BOMBASI GÖRMEK

Rüyada el bombası görmek, gören kişinin aralarında hiçbir kan bağı olmadığı halde, kendisine ailesinden daha yakın olan, geçirdiği zor zamanlarda yanından ayrılmayan, her daim kahrını çeken, derdini dinleyen, yaralarına ilaç olan ve onu hiç yalnız bırakmayan bir kişinin varlığına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin maddi anlamda çok güçlü, ismi olan, makamı yüksek bir kişi sayesinde rızık ve mal sahibi olmasına tabir edilir.

Rüyada El Bombası Görmenin Anlamları

Rüyada el bombası tutmak, bir kişi rüyasında elinde bir el bombası tuttuğunu görürse eğer, bu o kişinin elde edecek olduğu bir şansa işaret eder. Rüyayı gören kişinin, çok büyük bir fırsat yakalayacağına ve bu fırsatın kendisini düze çıkarıp, mutluluğa ve kurtuluşa götüreceğine yorumlanır.

Rüyada el bombası patlaması, gören kişinin yaşayacak olduğu olumsuz olaylara işaret eder. Bu olaylar rüya sahibinin hayatını kökten değiştirecek ve kendisini de çok sarsacak demektir. Açlıkla terbiye edilmeye tabir edilir.

Rüyada bomba yapmak, rüya sahibinin güvende olmadığına, başına belalı işler geleceğine ve kişinin ateşe çok yakın durduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin daha temkinli adımlar atması ve daha güvenilir kişilerle hareket etmesi gerektiğine tabir edilir.

Rüyada bomba sesi duymak, gören kişinin başına hiç hesapta olmayan işler açılacağına, kendisini hayretler içinde bırakacak sözler işiteceğine, ummadığı yerlerden menfaat, umut beslediği ve medet umduğu yerlerden de zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada bir yeri bombalamak, rüya sahibinin herkes tarafından alkışlanacak ve çok ses getirecek bir iş yapacağına bu sayede adını duyurup makamını yükselteceğine ve çok kişinin güzel dilekleri ile karşılaşacağına işaret eder. Kişinin başarılarının herkes tarafından duyulacak kadar büyük ve önemli olacağına tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com