RÜYADA EL ARABASI GÖRMEK

Rüyada el arabası görmek, gören kişinin uzun bir zamandan beri ikamet ettiği bir şehirden ya da ülkeden, iş değişikliği ya da kişisel sebeplerden dolayı taşınmasına ya da yer değiştirmesine işaret eder. Aynı zamanda, uzun zamandır gelmesi için ısrar edilen bir kişinin sonunda olumlu karar verip misafirliğe gelmesine ve epey bir süre kalmasına tabir edilir. Rüyada sadece el arabası görmek, rüyayı gören kişinin, sağlık olarak çok sıkıntı verici bir duruma düşmesine ve bu durumun epey bir süre devam etmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada El Arabası Görmenin Anlamları

Rüyada boş el arabası görmek, sürpriz bir şekilde rüya sahibinin kapısını çalacak olan bir misafire işaret eder.

Rüyada el arabası ile bir şey taşıdığını görmek, el arabası görmekle aynı anlama gelmektedir. Bulunulan muhitten ya da semtten başka şehre ya da mahalleye taşınmaya işaret eder.

Rüyada el arabasında çocuk taşımak, haneye, evlat sahibi bir kişinin geleceğine ve uzunca bir süre misafir olarak kalacağına tabir edilir.Rüyada el arabasını temizlemek, yıllardır ertelenen ve yaşanan büyük yorgunlukların üzerine ilaç gibi gelecek uzunca bir tatile gidileceğine işaret eder.

Rüyada market arabası görmek, yapılan işte sabır ve azim gösterilerek yapılan çalışmanın meyvelerini yavaş yavaş ama bolca vereceğine işaret eder.Rüyada alışveriş sepeti görmek, market arabası görmekle aynı anlama gelir. Çalışılan işte sabır göstermenin ödüllerinin en iyi şekilde alınacağına tabir edilir.

Rüyada dolu alışveriş sepeti görmek, verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine ve sonunda başarıya ulaşılacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com