RÜYADA EJDERHA GÖRMEK

Rüyada ejderha, sert mizaçlı, herkesin korktuğu, iri cüsseli, tok sesli bir kimseye işaret etmektedir. Bu kişi rüya sahibinin babası, öğretmeni, yöneticisi, şefi, müdürü, ev sahibi ya da patronu olabilir. Rüya sahibi bu kişinin gölgesinden dahi çekiniyor ama her gün onu görmek zorunda kalıyor şeklinde tabir edilir. Rüyada ejderha görmek, rüya sahibinin gördüğü zamanlar bir yana düşündüğü zaman bile strese girdiği bir kişinin varlığına işaret eder. Rüya sahibi bu kişiden çekindiği için ona karşı kendini doğru ve açık açık ifade edemiyor, haksızlığa uğradığında kendisi savunacak cesareti bulamıyor demektir.

Rüyada Ejderha Görmenin Anlamları

Rüyada ejderha yavrusu görmek, rüya sahibine ağırlık yapan ve huzursuzluk veren, artık kaldıramayacağı bir olaydan kurtulacağı ve rahat edeceği anlamına gelmektedir. Rüyasında ejderha yavrusu gören kişi, kendine dert ettiği şeyleri açıkça söyleyecek ve bunlardan kurtulacaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada ejderha dövmesi görmek, gören kişiye istemeden zarar veren bir kişinin varlığına işaret eder. Bu kişinin rüya sahibine karşı aslında hiçbir garezi ya da art niyeti yoktur, yaptığı şey tamamen bilinçsizlikten kaynaklanmaktadır.

Rüyada ejderha saldırısına uğramak, rüya sahibinin düşmanının sırrını öğrenerek onu tehdit etmesi şeklinde yorumlanır. Bu büyük sır sayesinde düşmanının hem kendisine zarar vermesine engel olacak hem de onu parmağında oynatarak ondan intikamını alacak şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada ejderha öldürmek, gören kişi hayatındaki birine hiç hak etmediği halde büyük bir vefasızlık ve nankörlük yapacak ve bu kişiyi çok kıracak demektir. Eğer en kısa sürede gönlünü almazsa kendisi için hayırlı kimselerden birini kaybetmiş olacaktır.

Rüyada ejderha eti yemek, rüya sahibi aldığı bir sorumluluğu layığı ile yerine getirecek ve bunun verdiği duygu sayesinde kendine olan öz güvenini fark edecek demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com