RÜYADA EHLİYET GÖRMEK

Rüyada ehliyet, güzel günler görmeye, sıkıntılardan, yokluktan ve borçlardan kurtulmaya, hedeflerine emin ve doğru adımlarla ilerlemeye, başarılı olmaya, hayallerine kavuşmaya ve huzurlu bir yaşama işaret eder. Rüyayı gören kişinin çok kısmetli olacağına, elini attığı her işi başaracağına, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde iyi itibar sahibi olacağına delalettir.

Rüyada Ehliyet Görmenin Anlamları

Rüyada ehliyet sınavını kazandığını görmek, gören kişinin hayatında yapmak istediği her işi başarı ile gerçekleştirdiğine, hayırlı ve güzel kısmetler elde edeceğine, şansının ve bahtının daima açık olacağına işaret eder. Kişinin hak ettiği güzel yaşama kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada ehliyet almak, kişinin kurulu bir düzeni olsun diye gösterdiği emeğin ve verdiği mücadelenin boşa gitmeyeceğine, isteklerinin yerine geleceğine, işinde terfii alıp, kıdem atlayacağına ve insanlar içinde sözü geçen bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada ehliyet kaybetmek, rüyayı gören kişinin gerçekte ne istediğini bilemez olmuş bir duruma düşeceğine, hayatı ve kendisi için sağlıklı kararlar alamayacağına, yanlış işlere girip mutsuz olacağına ve mutsuz oldukça da daha çok hata yapacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com