RÜYADA EBE GÖRMEK

Rüyada ebe görmenin anlamı, hayırlara vesile olacağına delalet eder. Aynı zamanda size hayırı dokunacak bir kişiyle tanışacağınıza ya da karşılaşacağınıza işaret eder. Eli ve gönlü bol olan kişinin varlığına nail eder. Topluma faydalı bir birey olduğuna ve iyiliksever, cömert ve yiğit bir kimse olduğuna tabir edilir. Rüya sahibi kendisinin evine ebe geldiğini görürse, yakın zamanda birisinden göreceğiniz maddi ya da manevi yardıma rivayet eder. Rüyada ebenin bir bebeği kolaylıkla doğurttuğunu gördüyse, işlerinin kolay gideceğine ve hiç zorluk çekmemeye tabir edilir. Rüyada güzel bir ebe görülürse rüya sahibinin kız çocuğu olacağına, yaşlı ve çirkin ebe görmekte çocuklarının zeki, çevik ve çok akıllı olacağına yorumlanır. Rüyada ebe ile yakın dost olduğunu görmek, mevki sahibi ve önemli olan birisiyle tanışmaya, dost olmaya işaret eder.

Rüyada Ebe Görmenin Anlamları

Rüyada Ebe Olmak

Rüyasında ebe olduğunu gören kişinin ileri kolaylaşır ve sıkıntılı dönemlerden kurtulur. Aynı zamanda hesapta olmayan bir kişiden hayır görür ve maddi anlamda rahatlama sağlar. Böylece hem maddi hemde manevi olarak feraha kavuşur.

Rüyada Ebelik Yapmak

Rüya sahibi kendisini ebelik yaparken görürse, huzurlu ve mutlu bir yaşamaya kavuşmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatı yoluna girer, sıkıntılarından sonra uzun süren mutlu günlerin habercisidir. Aynı zamanda sosyal hayatının hayırlı kişilerle dolacağına ve iyi bir çevreye sahip olmaya da rivayet eder.

Rüyada Hemşire Görmek

Kişinin etrafında bulunan birisinin başının dertte olduğuna ve rüya sahibinin uzatacağı yardım eli sayesinde kurtularak gün yüzüne çıkacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişi, kimin yardıma ihtiyacı var ise onun yardımına koşar ve elinden gelenin daima hep fazlasını yapar. Başkalarının iyiliği için malından, parasından ve zamanından her zaman fedakarlıkta bulunur. Bu emeklerinizin karşılığını ilahi adalet yolunda hayırlısıyla görmeye yorumlanır.

Rüyada Birden Fazla Ebe Görmek

Rüya sahibinin birden fazla ebe görmesinin veya ebelerin bir topluluk halinde bir yere gittiğini görmek, orada yaşanacak olan sağlık problemlerine delalet eder. Sağlık konusunda kötü bir dönemden geçmeye ama her hastalığın devasının bulunacağına yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.