RÜYADA DUVAR ÖRMEK

Rüyada duvar örmek, rüya sahibinin yaşadığı her türlü kaygının, sıkıntılı düşüncenin yok olacağı, yeniden huzur içinde yaşanacağını bildirir. Duvar örmek, sırlarını korumak, kendisine verilen emanete iyi bakmak anlamında olup, rüya sahibinin kişiliğini, dürüstlüğünü kanıtlayacağı bir durumla karşı karşıya kalacağına, erdemli hareket etmesi halinde herkes tarafından beğenileceğine ve saygı duyulacağına ifade eder. Rüya sahibinin inandığı değerler uğruna savaşmayı göze alacağı, fikirlerini savunmak zorunda olacağı durumların yaşanacağını ifade eden rüya, bazı anlaşmazlıkların, tartışmaların odağında kalmak, insanları ikna etmeye uğraşmakla geçecek bir sürecin de işaretçisidir. Duvar ören kişilerin aile sırları güvende olur. Ketumluğa, insanlara karşı temkinli davranmaya ve her koşula hazırlıklı olmak istemeye de işaret eder.

Rüyada Duvar Örmenin Anlamları

Rüyada bahçe duvarı örmek, iş yaşantısını düşmanlardan esirgemek, maddi zarara uğramamak için çalışmak ve gelirini artırmak adına bazı tasarruflu yöntemlere başvurmak anlamına gelir. Evinin bahçesinde duvar ören kişiler ailelerinin bir yanlışını, bir hatasını kapatırlar demektir. Aile içinden birinin kişiye söylediği yalanının ortaya çıkmasıyla güven problemi yaşanacağını da işaret eden rüya, kişinin sevdiklerini koruyabilmek için her türlü fedakarlığı göstereceğine ve her zaman onların yanında olacağına yorumlanır.

Rüyada yıkılmış duvarı örmek, bir kısmı olmayan bir duvarı ördüğünü görmek, alınan bir yarayı, uğranılan bir saldırıyı atlatmaya ve hayatının kalan kısmında sorun yaşamamak için daha tedbirli davranacak olmaya işaret eder. Rüya sahibinin ailesinden bağımsız hareket etmek için ve kendi hayatını kurmak uğruna evden ayrılma kararı alacağına, maddi anlamda zorlansa da yavaş yavaş her şeyi yoluna koyacağına yorumlanır. Eski ahbaplıkların yeniden ateşleneceği, kırgınlıkların, küskünlüklerin geçmişte kalmasına karar verilerek yeniden sulh haline geçileceğine de işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com