RÜYADA DUVAR BOYAMAK

Rüyada duvar boyamak, gören kişinin karşısına çıkan her engele bir fırsat gibi bakacağına ve bakış açısını değiştirdiği, başına gelen her sıkıntıya olumlu açılardan baktığı için er ya da geç istediği sonuca ulaşıp, başarılı bir kişi olacağına işaret eder. İş hayatında da başkalarının söylediği sözlere kulak asmadan, en doğru yoldan ilerlendiğine, hak edilenin alın teri ile kazanılacağına tabir edilir. Evlilik ile ilgili meselelerde sıkıntı veya sorunlar yaşayan, karşısına engeller çıkan kişiler için de sonucun güzel olacağına, sevdiği insanla eninde sonunda bir araya geleceğini müjdeleyen bir rüyadır. Bardağa her zaman dolu tarafından bakılması gerektiğinin altını çizen rüya, gelecek güzel günlere işaret eder.

Rüyada Duvar Boyamanın Anlamları

Rüyada duvar yapmak, hayati riskler altında olunduğuna ya da kişinin canına, malına veya huzuruna kast eden kimseler olduğuna, düşmanların eline koz vermemek için kişinin bazı tedbirler alacağına işaret eder. Duvar yapmak hayatını koruma altına almak anlamına geldiği gibi, kişinin kendisine tehdit olarak gördüğü kimselerden uzak kalarak daha sakin ve içine dönük bir hayat yaşayacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada duvar yıkmak, düşmanı olanların kendi çabaları ile onları mağlup edeceğine, yaşanılan kötü günlerin kişinin sabretmesi sonunda geçeceğine ve daha aydınlık bir geleceğe kavuşulacağına, doğru ve akıllı hareket edilmesinin zorunlu olduğuna işaret eder. Duvar yıktığını gören kişi yaşamda her zaman çok güçlü, ayaları üstünde duran, zorluklar karşısında hemen pes etmeyen ve her zaman daha dirayetli olmaya çalışan biridir ve hayat güçlüklerle dolu olsa da sonunda kişinin amacına ulaşacağı, refah içinde yaşayacağı bir hale gelir şeklinde yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com