RÜYADA DUVAK GÖRMEK

Rüyada duvak görmek, rüya sahibinin hayallerine kavuşmasına, dualarının kabul olmasına, eğlenceye, neşeye, keyfe, şansa ve kısmete işaret eder. Rüyasında duvak gören kişinin hayatı capcanlı, renkli, eğlenceli ve mutlu geçer. Rüya sahibi hayattan tat almaya bakan, hiçbir şeyi dert edinmeyen, en kötü şartlarda bile kendine keyif alacak, moral bulacak ve gülümseyebilecek şeyler çıkarabilen kişi olarak tabir edilir. Duvak, mutluluğun ve başarının sembolüdür. Kim rüyasında beyaz bir duvak görürse mutlaka istediği ve düşlediği şeye kavuşur demektir. Bu kişinin şansı da kısmeti de hiçbir zaman azalmaz şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Duvak Görmenin Anlamları

Rüyada duvak almak, rüya sahibine mutluluk verecek, sevinçli bir haber almak anlamına gelir. Rüya sahibi yakın zamanda çok güzel bir teklif alabilir. Bu teklifi kaçırmaz ve geri çevirmezse eğer mutlu olacağı günlere kavuşacak şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada duvak takmak, muradına ermek ve sevdiğine kavuşmak anlamına gelir. Bir yandan da rüya sahibinin büyük bir arzusu olduğuna ve bunun gerçekleşeceğine tabir edilir. Rüyasında duvak taktığını gören kişinin her işi yolunda gider demektir.

Rüyada duvak çıkarmak, rüya sahibinin sonu kendisi için hayırlı mı yoksa hayırsız mı olacağına bakmadan bir işten son anda vazgeçmesine sonradan da pişman olmasına işaret eder. Bu rüya bazen uğursuzluk anlamına da gelir. Moral bozacak olaylar yaşamaya ya da sözler işitmeye delalet eder. Rüya sahibi duyacağı bir haberi ya da yaşayacağı bir olayı gereğinden fazla kafaya takıp, kendini boşu boşuna yıpratacak şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada duvak kaybetmek, gören kişinin çok üzülmesine ve belki de yıllar boyu unutmamasına sebep olacak bir musibetle karşılaşmasına işaret eder. Bu olay rüya sahibine ilk zamanlar tahammül edemeyeceği kadar büyük sıkıntı verip gözyaşı döktürecek ancak yıllar sonra etkisi azalacaktır şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.