RÜYADA DUT YEMEK

Rüyada dut yemek, gören kişi için önündeki zaman diliminde sıkıntıya gireceği, kedere düşeceği anlamına gelmektedir. Rüyada dut yemenin bir diğer anlamı da çevresinde rüya sahibini çekemeyen ve statüsünde gözü olan kişilerin varlığı ile tabir edilir. Dut rengine göre farklılık gösterir. Eğer dut beyaz ise rüya sahibinin, istediği kısmettir. Siyah dut ise aile hayatında rüya sahibini zor günler bekliyor demektir. Ama dut olmamış ise yani tam olgunlaşmamışsa gören kişinin duygusal hayatında, sevdiği kişiden ya da değer verdiği birinden bir cevap beklerken ciddi olarak düş kırıklığı yaşayabileceğine işaret eder. Rüyadaki dutun rengi hafifçe sarıya çalıyorsa bu rüyayı gören kişi açısından hastalığa yorumlanır. Bazı rüya tabircilerinin dediklerine göre de rüyada beyaz ve olgun dut yiyen kişi, eli açık birisi tarafından hayır ve menfaat görür. Rüyada siyah dut yemek ailesi içerisinde çocuğu ile ya da hanımı ile ilişkileri bozulup kavga çıkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Dut Yemenin Anlamları

Rüyada dut görmek, birçok anlamı vardır. Rüyayı gören kişinin rüyasında gördüğü dutun rengine, tadına ve biçimine göre açıklanmaktadır. Dut görmek eğer o meyvenin mevsiminde ise hayırlı ve bol kazançlar elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada kuru dut görmek, rüya sahibinin iş hayatında kazançlı günlerin kişiyi beklediğine işaret eder. Kişi rüyasında kuru dut toplanmış bir kova yahut tepsi görürse, malının daha çok artması ve bunları harcamadan biriktirmesine işaret eder. Rüyasında kişi dutu bir başkasına veriyor ise kazandığı malından mülkünden, parasından eşine dostuna vereceğine tabir edilir.

Rüyada kırmızı dut görmek, onu yediğini görmek, tasavvufi yönden açıklanmak gerekirse dini vecibelerini yerine getiren hayırlı biri olacağına, aynı zamanda da kırmızı dut görmek rüyada eğlence ve huzur anlamlarına gelmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com