RÜYADA DÜĞÜNE HAZIRLANMAK

Rüyada düğüne hazırlanmak, hayırlara neden olacak pek çok iş yapılacağına, kişinin yüzünden gülümsemeyi eksik etmeyecek gelişmelere ve mutlu beraberliklere işaret eder. Bekar kişiler için büyük bir düğünle dünya evine girmeye, evlilikte uzun yıllar huzur dolu bir yuvaya sahip olmaya ve evlatlarından şefkat sevgi, saygı görmeye işaret eder. Rüya sahibinin sorumluluklarının farkına erken yaşlarda varmasının ve iş hayatına atıldığından itibaren başarılı işler yapmasının sonucunda erken gelen zengin hayata, isteklerin yerine gelmesine ve her türlü nimetten faydalanılacak bir hayata işaret eder. Düğüne hazırlandığını gören kişiler genç ve bekarsa, talipleri çok olur demektir. Evli kimseler için aile içinden birinin evliliğinin yaratacağı mutluluğa, yaşlılar için de torun sevmeye işaret eder.

Rüyada Düğüne Hazırlanmanın Anlamları

Rüyada kendi düğününe hazırlanmak, muradına ermek ve mutluluktan ayakları yerden kesilmek anlamına gelir. Rüya sahibinin tüm isteklerinin, içinde kalan ukdelerinin gerçek olacağına, geleceğin parlak ve başarılarla dolu olacağına tabir edilir. Sevilen kişilerden gelecek nişan ya da söz haberlerine sevinileceğine, evli kimselerin eşlerinin iş başarılarından dolayı göğüslerinin kabaracağına da işaret eden rüya, her türlü ağız tadının yerinde olacağı, rızkı bol bir döneme işaret eder.

Rüyada başkasının düğününe hazırlanmak, bazı konularda çok acele etmenin kişiye beklediği başarıyı ya da isteklerini gerçekleştirmek için uygun zemini sağlayamamasına neden olacağını işaret eder. Zamanından önce harekete geçmenin sonucunda özellikle maddi yatırımlarda kar yerine zarar edilecek olmanın kişi üzerinde olumsuz bir psikolojiye neden olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin arzularına ve hedeflerine ancak sabırla beklemesi ve doğru zamanı kollaması sonucu hareket etmesinden sonra ulaşacağına da dikkat çeker.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com